קטיה אברבוך וליאור אורן הם הזוג הרביעי שהכיר מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון", וכבר בחופה נראה שיש ביניהם קליק. ברגע שהשניים הופיעו על המסך, הם הפכו מאנונימיים לכאלה שמוכרים בכל בית בישראל, ומיד עמודי האינסטגרם והפייסבוק שלהם הפכו מעניינים עבור צופי התוכנית המכורים - שהתחילו לחפש רמזים על עתיד הקשר של השניים.

לא מעט רמזים התגלו במהלך השעות האחרונות, ומעריצים שלא הצליחו לשמור את המידע לעצמם - שיתפו אותנו בגילויים. הרמז הראשון והבולט במיוחד הוא החלק של הביו בעמודי האינסטגרם שלהם, שנראה כמעט זהה. לא מדובר בביו שגרתי שאנחנו רואים בעמוד ממוצע, אלא באחד ספציפי - והדמיון בין השניים פשוט גדול מדי. 

קטיה אברבוך וליאור אורן ביו (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
מתואם או צירוף מקרים? | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

רמז נוסף שהגיע לידינו הוא תגובה של גיסתה של אברבוך על תמונת הפרופיל של ליאור, שנכתבה לפני כמעט חודשיים; ולייק בצורת לב בפייסבוק מצידה של קטיה, על פוסט חיפוש עובדים שפרסם ליאור בינואר השנה. 

קטיה אברבוך וליאור אורן (צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק)
גיסתה של קטיה הגיבה לליאור | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק
 
קטיה אברבוך וליאור אורן (צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק)
קטיה אוהבת את הפוסט של ליאור | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק

מעריצים מכורים במיוחד עשו גם תחקיר לא קטן, במהלכו גילו כי באוקטובר האחרון, ליאור פינה את חדרו בדירת שותפים, ובינואר שאחרי, כבר חיפש דירת 2-3 חדרים לכניסה מידית. שבוע אחרי פרסום הפוסט של ליאור על חיפוש הדירה, קטיה פנתה לעזרת ההמונים בחיפוש פצפצים עודפים עבור אריזות. 

קטיה אברבוך וליאור אורן (צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק)
ליאור עוזב את דירת השותפים שלו | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק
 
קטיה אברבוך וליאור אורן (צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק)
ליאור מחפש דירה וקטיה מחפשת פצפצים לאריזות | צילום: צילום מסך מתוך פייסבוק

גולשת חדה במיוחד שמה לב לפרט מעניין בתמונה של קטיה, שעלתה לאינסטגרם שלה לפני כשלושה חודשים: היא עונדת את השרשרת אותה קיבלה מליאור. את הגילוי המסעיר פרסם הבלוגר "בטטת כורסה" בעמוד האינסטגרם שלו, ואנחנו תוהים - צירוף מקרים או רמזים על עתיד משותף של השניים? תחליטו בעצמכם. 

קטיה אברבוך וליאור אורן (צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של בטטת כורסה)
קטיה עונדת את השרשרת שקיבלה מליאור | צילום: צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של בטטת כורסה