בשישי האחרון אצל "גלית ואילנית" (קשת 12) אילנית לוי פצחה במונולוג מרגש על הורות ובו היא סיפרה: "כל היום אני רודפת אחרי אלין וליאם - השבוע מצאתי את עצמי עושה עבודות לבית הספר כי המחשבה שירגישו חוסר ביטחון מול המורים הדירה שינה מעיניי".

"כולנו רוצות להיות מושלמות ולהיות העוגן של כולם, וגם לשמור על חיוך", אמרה לוי במונולוג. "לא תמיד זה הולך, אפילו אצל אלו שהחיים שלהם נראים נוצצים", סיפרה אילנית במהלך התכנית והמשיכה: "הורות היא משימה כל כך כוללת ומורכבת ואי אפשר להיות מושלמת... אז הנה אני מודה קבל עם ואומה: גם לי קשה לפעמים, גם אני עושה טעויות. אימהות יכולה להיות תובענית ומתישה, פיזית ורגשית, מבלבלת, מערערת, מעוררת חרדה. אני עושה מספיק? אולי אני עושה יותר מדי? מתי הגבול הוא נכון ומתי לא? כשהיה לי עצוב וכואב והרגשתי שכל העולם נגדי, ליאם ואלין הם אלה שהיו בשבילי אוזן קשבת, משענת יציבה. לא פעם שיתפתי אותם שאמא עצובה, אמא כואבת, אמא נפגעה, האם זה בריא? אני לא יודעת, ככה יצא".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs)

אביהם של ליאם ואלין, הלא הוא אייל גולן שרק הבוקר נודע על פטירת אביו, החליט לפרגן בסוף השבוע לאילנית. הזמר' שלו בן ובת נוספים מרוסלנה רודינה ודניאל גרינברג, שיתף את עוקביו הרבים באינסטגרם במונולוג שצילמה אילנית וכתב: "אילנה, ריגשת אותי כל כך", פתח את דבריו. "אין ספק שאף אחד אף פעם לא בא מוכן לגמרי לדבר הזה שנקרא הורות וכנראה שאף אחד לא מושלם בזה".

"מה שבטוח הוא שאת האמא המדהימה שאני באופן אישי יכולתי לבקש עבור הילדים הגדולים שלי, והיית עמוד התווך עבורם ועבורי בשנים שאני עדיין לא למדתי איך להיות האבא שהיום אני מרגיש ויודע שחלמתי להיות - ההוכחה החותכת לכך היא האנשים שאלין וליאם גדלו להיות. כמה אני גאה בהם, בערכים, ברגישות ובעיקר באהבת האחרים הטהורה שיש בינו לבינה". התרגשנו.

View this post on Instagram

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade)