מהרגע שהזוגיות של אלונה סער, בתו של שר המשפטים הנכנס גדעון סער והשחקנית כוכבת "המפקדת", עם מלך זילברשלג, עיתונאי וכוכב חרדי, נחשפה - הם מקבלים לא מעט תשומת לב מאתרי הרכילויות ומהמעריצים. הם בינתיים מסרבים לראיונות משותפים ואפילו בסושיאל הם לא מרבים לשתף על הזוגיות.

בנתיים, יעל בר זוהר החליטה לשווק את עצמה ככוכבת יוטיוב ואצלה בערוץ עולים ראיונות עם שחקנים וכוכבים. כנראה שיב"ז לא הצליחה, על אף הקשרים, להשיג ראיון עם אלונה סער או עם מלך, והחליטה להוציא מהבוידם ראיון שערכה לזילברשלג לפני כשנה ולקדם אותו עם הכותרת: "מלך זילברשלג בראיון על זוגיות עם חילונית" - כאחרונת הקלייקבייטים.

אלונה סער ומלך זילברשלג משיקים זוגיות. מאי 2021 (צילום: אביב חופי,  יח"צ)
צילום: אביב חופי, יח"צ

סער לא נשארה חייבת ומיד עם עליית הראיון בערוץ היוטיוב של בר זוהר, הקדישה לה סטורי. "היה היה מלך, שלפני שנה התראיין אצל יעל בר זוהר וענה על שאלות תיאורטיות לגבי זוגיות עם חילונית. בלי קשר, לפני שבועיים יעל ביקשה שאתראיין אצלה וסרבתי. מפה לשם היא החליטה להתשמש מחדש בחומרים שכבר היו לה עם מלך מלפני שנה, ולשווק את זה כאילו היא ראיינה את מלך על הזוגיות שלנו".

הסטורי של אלונה סער (צילום: instagram)
צילום: instagram

"הראיון שלהם מלפני שנה כבר פורסם, אבל היא החליטה להעלות ממנו מספר דקות, והפעם: 'מלך זילברשלג בראיון על הזוגיות עם החילונית'. ברצינות אחותי? את יעל בר זוהר, מה את צריכה ממני? אישה עם קריירה כמו שלך צריכה לתפוס טרמפ על זוג בני 24? כתבתי לה בפרטי, היא פשוט בחרה להתעלם. אם אני לא אייטם כנראה שאני שקופה. אני מבינה את העניין והסקנרות של הקהל, אבל לזייף ראיון? למה, בשביל הצפיות? מוזמנים לצפות בראיון הקסום והמזויף. יעל תשמח לצפיות שלכם".

מיד לאחר פרסום הסטורי של סער, נפסק השידור למשך 18 דקות וחזר לאחר מכן. אנחנו במערכת mako סלבס הספקנו לצלם מסך ולמולכם הראייה המפלילה. 

בר זוהר מסרה בתגובה: "'אני רוצה עשרה ילדים' מסביר מלך זילברשלג בשיחה עם יעל בר זוהר. בסרטון שעלה (וכבר תוקן) לא היה ברור תאריך הצילום - אוגוסט 2020. לבקשת אלונה שסערה, הוצאו התמונות המשותפות של מלך ושלה למרות שהיו מקסימות. בערוץ היוטיוב של יעל בר-זוהר מופיעים מדי שבוע אורחים מרתקים מכל גווני החברה. גם הראיון שהועלה היום עם מלך זילברשלג מעניין ומעורר מחשבה. הסערה מיותרת; מוזמנים להתרשם בעצמכם".