שנתיים אינטנסיביות עברו על אייל גולן ודניאל גרינברג. השניים נישאו במרץ 2020 באירוע מצומצם שהתרחש תחת מגבלות הקורונה. כבר באירוע החתונה המרגש דניאל הייתה בהריונה הראשון, וכחצי שנה אחרי שילדה את בתה, מיאל - היא נכנסה להריון שני. כעת, כחודש אחרי שילדה את בנם השני, אייל ודניאל ממריאים לחופשה זוגית ראשונה ומפנקת.

אייל ודניאל ימריאו בסוף השבוע הקרוב לחופשה משותפת ראשונה בשנתיים האחרונות, והם בחרו ביעד לא פחות מחלומי למאורע. ההורים הטריים יטוסו לאתונה, לכמה ימים מפנקים ללא ילדים ועם הרבה שמש, ים ואוכל טוב. מיאל ורון התינוק יופקדו בידיהם של הוריה של דניאל, שיעבירו כמה ימים של כיף עם הנכדים המתוקים.

אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום: אלוני מור, יחסי ציבור)
נופש ראשון מזה שנתיים. אייל ודניאל | צילום: אלוני מור, יחסי ציבור

כזכור, התקופה האחרונה לא הייתה קלה עבור השניים גם בהקשר הזוגי. באוגוסט האחרון, בשיאו של הריונה השני, סיפרנו לכם לראשונה כי אייל ודניאל מצויים במשבר זוגי קשה - שאפילו העלה גירושים על הפרקמקורבים מבהירים שהחופשה היא המשך ישיר לתקופה הטובה שהשניים עוברים מאז הולדת בנם השני. "דניאל ואייל נמצאים בתקופה מאוד טובה, הם משקיעים בזוגיות שלהם ונראה שיש אנרגיות טובות עם הלידה של רון", סיפרו מקורבים. "שניהם שואפים שזה ימשיך כך".