ראיון: רותם אלון

את הבוקר הזה פתחו דנית גרינברג, לינור סביניק, אלמוג חדד ועוד כוכבות בדרך לא שגרתית. הן התגייסו לנקות את חופי ארצנו במסגרת צילומים למותג בגדי ים. "אין כמו לפתוח את הבוקר בים", מכריזה גרינברג בראיון ל-mako סלבס שהתקיים מוקדם יותר היום (ג'). "אנחנו מצלמים היום השקת בגדי ים של המותג "AERIE" בשיתוף עם עמותת 'צלול' ששומרים על החופים שלנו נקיים. אני מאוד מאוד אוהבת את הים וזה נושא שקרוב לליבי. המודעות לזה היא כל כך נמוכה. אני כל כך שמחה שאני פה היום להעלאת המודעות ולעשות משהו טוב לסביבה. כל הקולקציה גם זה מחומרים ממוחזרים וזה מדהים".

אירוע השקת בגדי ים, אמריקן איגל (צילום: אור גפן)
מנקה את החוף בסטייל. גרינברג | צילום: אור גפן

לפני שבועות ספורים גרינברג, כידוע, התארסה לברק חקמט. אמנם השניים פחות משנה יחד - אבל היה להם ברור שמדובר בדבר האמיתי, וכשברק כרע ברך ביום הולדתה, דנית מיד אמרה "איי דו". ומה לגבי האירוע שהם מתכננים? "משהו גדול זה בטח לא יהיה", היא מספרת. "האמת שלא יצא לנו לדבר יותר מדי על ענייני החתונה, אנחנו מאוד מרוגשים עדיין מההצעה עצמה. אנחנו מתרגשים ביחד ולא נכנסנו לכל העניינים שצריך לדבר עליהם, אבל לגמרי מתרגשים מזה".

כזכור, בגירושים שעברה מאליאב אוזן, בין השניים עברו בתקשורת לא מעט האשמות הדדיות. באחד הראיונות סיפר אליאב כי: "כשאני חולה, דנית קונה ירקות בשקית של 'טבעול' ושמה במים חמים. זה העניין של הנתינה, ההקרבה". כששאלנו הבוקר את גרינברג איך עובד עניין הבישולים עם בן הזוג הנוכחי, היא ענתה בחיוך: "אין שום אישיוז סביב הבישולים. גם הוא מבשל וגם אני מבשלת. בלי קשר, 'וולט' זה חבר מאוד טוב שלנו".

קיבלת איזה איחול מאליאב לכבוד האירוסים?

"את יודעת שלא". (צוחקת)

אירוע השקת בגדי ים, אמריקן איגל (צילום: אור גפן)
נכחה על הסט ושמרה על עצמה מהשמש. ירדן ויזל | צילום: אור גפן
אירוע השקת בגדי ים, אמריקן איגל (צילום: אור גפן)
שלום שלום. אלמוג חדד | צילום: אור גפן
אירוע השקת בגדי ים, אמריקן איגל (צילום: אור גפן)
צילום: אור גפן
_OBJ