ראיון: רומי גיאור | צילום: יובל וייצן

רוסלנה רודינה יצאה לצילומי העונה החדשה של "גולסטאריות" שתשודר ב-HOT כשברקע כבר התחילה מהומה. ליהיא גרינר הצליחה לעורר עניין סביבה כשאמרה בראיון כי היא לא מרוצה מכך שרוסלנה ואורטל קיבלו יותר כסף ממנה על השתתפותן, במיוחד שהדבר היחיד שהן עשו היה "להמליט תינוק לאייל גולן ולבן אל תבורי". 

פרשת גרינר והכסף הגיעה אחרי שרוסלנה פתרה מול הפקת התכנית נושא מורכב לא פחות. יודעי דבר סיפרו לנו בכתבה שפורסמה כאן לראשונה כי: "רוסלנה לא רוצה ולא בנויה שיעשו כותרות על הגב שלה ובשם הרייטינג יאחדו ביניה לבין אייל בפריים אחד. בכל זאת, אייל מזוהה עם התכנית הזו והשתתף במספר עונות, לכן היא והמנהלים שלה דאגו שיהיה כתוב בחוזה שאייל לא יכול להתארח בעונה שהיא מככבת".

רוסלנה רודינה בראיון, נובמבר 2020 (צילום: דניאל אלרם סיטי)
דאגה לחוזה מפורט - כולל סוגיית אייל גולן. רוסלנה רודינה | צילום: דניאל אלרם סיטי

היום (ב') היינו עם משתתפות העונה החדשה בגמר הגדול, וכמובן ששאלנו את כולן כל מה שהיינו רוצים לדעת. כשרוסלנה נשאלה על הפרסום בנוגע לכך שהיא ביקשה שבחוזה מול ההפקה יובהר כי אייל לא ישתתף בעונה הנוכחית, היא לא הכחישה, למרות שציפינו שזה מה שיקרה. "I don't know", אמרה רוס בחיוך. "אם יש דברים שביקשתי - אז ביקשתי ממישהו", היא אמרה וחתמה את מילותיה כך. בטוחים שגם אתם מבינים לבד.