כשזה נוגע למערכות היחסים האישיות של קייטי פרי, התקשורת האמריקאית כל כך אוהבת להתמקד בחיים הרומנטיים שלה ובעיקר בסכסוך ארוך השנים שלה עם טיילור סוויפט, שכמעט פספסנו את העובדה שפרי וג׳ניפר אניסטון הן חברות מאוד קרובות.

עכשיו, בדיילי מירור מדווחים שקייטי, שרחוקה שבועות ספורים מלידת בתה הראשונה עם הארוס אורלנדו בלום, פנתה לאניסטון במחווה מרגשת, וביקשה ממנה להיות הסנדקית. אניסטון ידועה בהיותה חברה טובה מאוד (הכניסו כאן בדיחה שנונה על ״חברים״), והיא גם משמשת כבר סנדקית עבור קוקו, בתה של קורטני קוקס.

 

על פי הדיווח, ג׳ן תמכה ועזרה לקייטי במהלך כל חודשי הבידוד, וחברים של קייטי מספרים: "הן מאוד קרובות. במהלך הסגר הן יצאו יחד להליכות עם שמירת מרחק של שני מטר ובילו הרבה זמן ביחד". אניסטון, הם אומרים, פרצה בדמעות של שמחה כשפרי ובלום ביקשו ממנה להיות הסנדקית של בתם.

View this post on Instagram

i’ve got to shed all this skin if I want the distance let the sun in pull out the weeds and focus my vision

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

למרות הסגר וההריון, פרי המשיכה לעבוד בחודשים האחרונים בקידום אלבומה החדש, כולל לא מעט ראיונות שהתרחשו מסלון ביתה. בראיון חדש לרדיו הבריטי בשישי האחרון, היא אמרה: ״אני מתנדנדת כמו ברווז!״ והוסיפה שהיא לא מפסיקה להתנשם בכבדות, אבל נשמעה במצב רוח חיובי ובציפייה נרגשת לקראת הלידה.

פרי הייתה נשואה בעבר לקומיקאי הבריטי ראסל ברנד ויצאה עם מפורסמים נוספים, ביניהם ג׳ון מאייר ודיפלו. ב-2016 היא התחילה לצאת עם בלום, וב-2017 השניים נפרדו לתקופה, אבל חזרו והודיעו על אירוסים בוולנטיינס דיי של שנה שעברה. על ההריון פרי הודיעה לעולם בסטייל ביונסה - אמנם לא בסופה של הופעה חיה, אבל היא חשפה את הבייבי באמפ בקליפ לאחד השירים מאלבומה החדש.

עכשיו, מלבד הורים חמודים במיוחד, נראה שהתינוקת החדשה תהנה גם מנוכחות של סנדקית אדירה, למרות שטוויסט מעניין יותר לעלילה היה אם פרי הייתה מציעה את התפקיד לטיילור סוויפט, איתה השלימה פומבית לאחר שנים של ריב תקשורתי קטנוני ומעייף.