לפני יותר מעשור עינב בובליל פרצה לחיינו בעונה הראשונה של "האח הגדול". מאז היא נשארה במרכז אור הזרקורים, ואנחנו זכינו לעבור איתה את כל השינויים החיצוניים והפנימיים שהיא עברה. אחרי שלפני חודשים בודדים היא שיתפה את המהפך שעשתה ב-13 השנים האחרונות, כעת בובליל שיתפה סדרת תמונות מהממות של עצמה - ובקושי זיהינו אותה.

עינב שיתפה פוסט "טרום יום הולדת" ובו היא נראית לא פחות ממדהים. הכוכבת לבשה שמלה קצרצרה עם חלק עליון בסגנון של מחוך ואיפור עדין ומהמם. עינב חייכה חיוך ענק כשלראשה זר פרחים של ילדת יום הולדת, ושעות בודדות אחרי הפרסום כי כבר גרפה עשרות אלפי לייקים ומאות תגובות.

View this post on Instagram

A post shared by Einav_Booblil❤️ (@einavbooblil_benisti)

לפני כשלושה חודשים סיפרנו לכם שעינב שיתפה תמונה של עצמה עם השמלה האייקונית איתה נכנסה לבית האח, והשוותה אותה ללוק הנוכחי והמהמם שלה. "הפוסט הזה הוא לא לפני ואחרי ולא על רזון והשמנה. הפוסט הזה הוא ההוכחה שכל אחת יכולה", היא כתבה. "כל אחת מסוגלת לחלום, להעז, להגשים את עצמה, להצליח, לבעוט, להעמיד מטרה מול העיניים ולא להסתכל ימינה ושמאלה. אתן יכולות, כולנו יכולות ומסוגלות אנחנו המין החזק היפה השולט. תזכרו - אל תתנו לאף אחד בעולם להפיל אתכן, לשלוט בכן, להכתיב לכן או לרדות בכן".

 

עינב בובליל לפני ואחרי. מרץ 2021 (צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
תמיד מהממת. עינב בובליל לפני ואחרי | צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר