ליד אביחי אוחנה (צילום: רן יחזקאל)
החליט להיעלם מהרשת. אביחי אוחנה | צילום: רן יחזקאל

חודשים עברו מאז אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי נפרדו, ואיכשהו נראה שאנשים ומעריצים מסרבים לשכוח ולקבל את המציאות ועדיין מוצפים בכעס על החלטות אישיות שלו או שלה. כפי שאתם ודאי יודעים, מעיין המשיכה הלאה וניהלה בקשר עם הכדורגלן שלומי אזולאי עד שטסה לאחרונה לצילומי "הישרדות". גם אביחי מנהל בימים אלה זוגיות עם בחורה העונה לשם שירה. בניגוד ליחסים עם מעיין, הקשר מתנהל מתחת לפני הרדאר ומדובר בבחורה אנונימית שמאוד רוצה להישאר בסטטוס הזה. 

אבל כנראה שהזמן עשה את שלו ואביחי, שנמצא במערכת יחסים הרחק מאור הזרקורים, ראה כי טוב והחליט להתחיל מחדש גם בכל מה שנוגע לרשתות החברתיות. "הוא החליט לפתוח דף נקי", מספר ל-mako סלבס חבר קרוב לאביחי. "זו התחלה חדשה. למחוק את כל מה שקשור לעבר שלו ופשוט להתחיל מחדש".

אביחי אוחנה, פפראצי, ינואר 2021 (צילום: פול סגל)
נתגעגע. אוחנה | צילום: פול סגל

בניגוד לשאר זוכי ריאליטי שללא ספק מבלים את רוב זמנם ברשתות החברתיות ועושים קריירה, אביחי החליט למחוק מעמוד האינסטגרם שלו את כל הפוסטים שהיו לו ואת כל האנשים שעקב אחריהם, החשבון אמנם עדיין קיים, אך ריק לחלוטין נכון לכתיבת שורות אלה. 

 "הוא הבין מה המשמעות של מה שהוא עשה", מוסיף אותו חבר, "בכל זאת, הוא זוכה 'האח הגדול' - עוקבים אחרים אנשים שמעריצים אותו ומלווים אותו כבר שנים. הוא חשב על זה ארוכות ובסוף החליט שזה הדבר הנכון עבורו".