לפני כחצי שנה נישאה הדוגמנית היפיפייה, בר זומר, לבחיר ליבה ובן זוגה בחמש השנים האחרונות, אביב כהן. אחרי מסיבת רווקות מטורפת ששויה הוערך בכ-70 אלף שקלים, נישאו הזוג המאוהב בחתונה נוצצת ויוקרתית במיוחד אליה הגיעו כל כוכבי הביצה. מאז כבר הספקנו לתפוס את הזוג הטרי ברגע אינטימי בלב תל אביב ונראה שכבר התחילו להתרגל לחיי הנישואין.

הבוקר התארחה בר בתוכנית "חדשות הבוקר" בקשת 12, ובראיון שהעניקה לניב רסקין סיכמה חצי שנה של נישואים יציבים, וסיפרה על האירוע המרגש בחייה. "אני לא מרגישה הבדל משמעותי בחיים מאז שהתחתנתי, רק שינוי בתחושה. בחודש אחרי החתונה הייתי בהיי והרגשתי מדהים", היא סיפרה. "הרגע שאני ואביב הפכנו לזוג נשוי היה מהרגעים העוצמתיים והמרגשים בחיי". 

View this post on Instagram

A post shared by Bar Zomer (@barzomer) on

לפני החתונה בחרת לתעד ולשתף את ההכנות לאירוע הגדול בסוג של תכנית רשת. מה הייתה הסיבה? 

"אביב הוא בעל מאוד פעיל, אבל שבוע לפני החתונה היה לנו משבר מאוד גדול שנבע מדברים שטותיים: חוסר זמינות, חוסר שיתוף פעולה, ולחץ מטורף שתקף את שנינו. עברנו דברים לגיטימיים וטבעיים והיה לי חשוב לשתף ולתת טיפים שיכולים לעזור לחתנים ולכלות. חתונה היא אירוע גדול ועוצמתי, ורציתי לחשוף את כל מה שעבר עליי במסגרת ההכנות. וידעתי שאני יכולה לתרום להרבה נשים שנלחצות מהמעמד".

כזכור, לפני כמה שנים נראתה דוגמנית העל במספר הזדמנויות עם הכדורגלן ניימאר, והקפידה לשמור על הקשר הידידותי בניהם. "ניימאר ואני נפגשנו כמה פעמים. הוא זיהה אותי מהאינסטגרם, ניגש אליי ואמר לי: 'היי, את בר זומר'", סיפרה. "הוא בחור צנוע ולא מורגש שהוא אחד השחקנים הגדולים בעולם".

את לא מפחדת שהוא ינסה לכבוש אותך?

"אף אחד לא יכול על אביב".

View this post on Instagram

A post shared by Bar Zomer (@barzomer) on