אייל גולן ודניאל גרינברג אמנם רגילים להיות בכותרות מדי שבוע, אבל לזה אף אחד לא ציפה: לאחר שפורסם כי השניים רבו בסוף השבוע האחרון לאחר שהיו יחד באילת ואילו דניאל מחקה את רוב התמונות המשותפות שלה ושל אייל מהאינסטגרם, עולים כעת קולות בתעשייה שמבהירים כי הכל היה מתוכנן מראש.

ביום שני האחרון פורסם על דבר הריב בין אייל ודניאל ועל סערת התמונות שנעלמו מחשבון האינסטגרם שלה, כשמקורבים מיהרו להסביר לנו והבהירו כי: "הכל בסדר, זה רק הורמונים של חודש שמיני". יום לאחר מכן דניאל ישנה בבית מלון בתל אביב יחד עם אחותה, דבר שגרם לרבים להרים גבה ולתהות כי הריב גדול יותר משחשבו.

אתמול (ג') סיפרנו לכם ששהותה של דניאל ואחותה בבית המלון היא לא בגלל ריב עם אייל, אלא כי השתיים מצלמות שם קמפיין חדש למותג הקוסמטיקה שפתחו יחד לאחרונה. הצילומים, שקרו 48 שעות לאחר הריב המתוקשר, העלו את הספקולציה כי הסערה בין דניאל לאייל תוכנן מראש, והכל נובע ממהלך שיווקי על מנת לקדם את המותג החדש שפתחה.

"זה מאוד פשוט", מספר לנו מקורב לנושא, "דניאל הייתה צריכה להרים לעסק החדש שהיא פתחה עם אחותה, אז קבעו מהלך שידמה ריב בינה לבין אייל וככה יצרו יותר עניין בצילומים שהתקיימו השבוע ובאופן כללי במותג עצמו".

אם זה לא מספיק, אשת יחסי ציבור מוכרת כתבה בחשבון הפייסבוק שלה פוסט בנושא והביעה את דעתה. "דניאל משיקה ליין קרמי גוף עם אחותה וגורפת יחסי ציבור כאילו אין מחר על בסיס הדין וחשבון למשבר המדומה שנועד למטרות יח"צ לטובת ההשקה. אני חושבת שזה המהלך הכי נמוך שנתקלתי בו".

מה באמת קורה בין אייל גולן לדניאל גרינברג? (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1)
דניאל וקארין על סט הצילומים, 48 שעות אחרי הסערה התקשורתית | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", באדיבות ספורט 1

לסט הצילומים של קארין ודניאל, אם תהיתם, הוזמן רק כלי תקשורת אחד, אותו אחד שפרסם את הריב והתמונות שנמחקו. למרות כל זאת, מקורבים לזוג עדיין מתעקשים כי אכן מדובר בריב שיצא מפרופורציות, ואין מדובר בתרגיל שיווקי או כל דבר אחר מהשמועות שעלו בנושא ביממה החולפת.

כזכור, רק לפני ימים ספורים סיפרנו לכם על ספקולציה דומה, שמקורבים יודעי דבר אמרו לנו כי הפרידה בין ניב סולטן למאור שוויצר הייתה גם היא מפוברקת ונעשתה על מנת לקדם את הסדרה "טהרן". הסוכנות שמייצגת את ניב, שהיא זו שגם מייצגת את דניאל גרינברג, מסרו לנו בתגובה על הסיפור של ניב ומאור: "שקר וכזב", אך האם הטקטיקה של ריב או פרידה מתוקשרת על חשבון קידום משהו אחר מתחילה לצוף מעל פני המים? ימים יגידו.

מ"ליאם הפקות" נמסר בשם גולן וגרינברג: "איננו נוהגים להתייחס לשמועות זדוניות ומטורפות".