רגע אחרי שחשפה את סיפור חייה והטראומה שחוותה בילדותה בסרט דוקו ששודר בקשת 12, טהוניה רובל הטילה פצצה נוספת וסיפרה כי היא ויניב בן משה, בן זוגה לשעבר, החליטו להתגרש חודשיים בלבד אחרי שהביאו לעולם את בתם הבכורה.

טהוניה הספיקה כבר בחודשים האחרונים לעבור לדירה חדשה בראשון לציון והיום (א') היא התארחה ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין וסיפרה על החרדות הכלכליות שחשפה לאחרונה. "זה מפחיד להיות אם חד הורית ולנהל כלכלה של בית וילדה", היא הבהירה. "חשבתי שזה צ'יפס וזה קל, אבל זה לא - זה לא קל וזה לא פשוט. פתאום את מבינה שיש לך בעיות כלכליות. בסוף, אני תמיד נופלת על הרגליים".

טהוניה רובל על השיעור החשוב שלמדה (צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12)
"חשבתי שזה צ'יפס וזה קל, אבל זה לא" | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12

מה היו הסיוטים שלך?

"שאגש לסופר פארם ולא אוכל לקנות מטרנה לילדה. זה מפחיד. ברוך השם זה לא קרה, מסתדרים עם מה שיש. יש לי ילדה לא מפונקת ברוך השם, מקווה שהיא תישאר כה אחרת היא באמת תגמור לי את החשבון".

היה לך משבר בכניסה לאימהות?

"ברור. כשטליה נולדה תפסתי אותה, הסתכלתי ואמרתי - 'מה זה הדבר הזה? מה אני הולכת לעשות עם הדבר הזה?'. ואז, הבנתי בתוך תוכי שאני צריכה לטפל בה ולגדל אותה. להגיד שאהבתי אותה מהרגע הראשון, שהייתה התאהבות מהרגע הראשון? לא, פחות. רק אחרי חודש וחצי הסתכלתי על טליה ואמרתי לה, 'אני אוהבת אותך'".

"את רווקה, רגילה לדאוג רק לעצמך, ופתאום מגיע יצור קטן שמשנה לך את כל החיים. אני לא יכולה לצאת מתי שבא לי, לא יכולה ללכת להתאמן מתי שבא לי. את רוצה לצאת, לבלות, להשתכר ולאבד את הראש, ואז אומרת לעצמך - רגע, אלך לאבד את הראש ולמחרת בבוקר מה?".

את רוצה זוגיות?

"פרק ב'? כרגע לא. לא חושבת שאני בנויה לזה. כרגע לא מעוניינת, לא בסדר העדיפויות שלי".