בתקופת הקורונה רבים הכירו את סלון ביתו של אייל גולן היטב. הוא אירח בסלון על בסיס קבוע זמרים בהופעות לייב משותפות ששודרו בערוץ היוטיוב שלו. הסלון המוכר מביתו של אייל ברחובות עתיד להשתנות בזמן הקרוב, זמן קצר אחרי שדניאל גרינברג עברה להתגורר בדיקה המפנקת בה הוא חי.

שבועות ספורים לפני שגרינברג תביא לעולם את הבת הראשונה המשותפת שלה ושל גולן, השניים החליטו לעשות שינוי ולהתרחב. בתקופה האחרונה הם חיפשו בית גדול, מרווח ומפנק יותר. דניאל ואייל החליטו להישאר באותו האזור בו הם מתגוררים היום בעיר רחובות, ולאחרונה, כך גילינו, הם מצאו את אשר שחיפשו.

דניאל גרינברג כלה. מרץ 2020 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דביר טביק)
עוברת לבית חדש ומפנק. גרינברג ביום החתונה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דביר טביק

על פי מקורבים לשניים, השניים יעברו במהלך החודש הקרוב לבית פרטי גדול ומפנק ברחובות, שם יקבל כל אחד מילדיו של גולן - אלין, ליאם ויאן חדרים נפרדים. כמובן שגם התינוקת שבבטן, שעתידה להגיח לאוויר העולם בחודש ספטמבר הקרוב, תקבל חדר חדש ומעוצב.

עוד מספרים מקורבים כי אחרי שדניאל ואייל מצאו וסגרו את בית חלומותיהם, דניאל עסוקה בימים אלה בעיצוב חדרי הילדים, עיצוב הבית כולו והכנה לקראת החיים המשפחתיים החדשים עם תינוקת בבית גדול ויוקרתי. אותם מקורבים מוסיפים כי השניים יפתחו דף חדש בבית משותף לשניהם, אותו בחרו ועיצבו ביחד ובו מקום לכל המשפחה המורחבת.

ליאם גולן, אלין גולן (צילום: מתוך האינסטגרם של ליאם גולן)
יקבלו חדרים מעוצבים וחדשים בוילה הפרטית. ליאם, אלין ויאן גולן | צילום: מתוך האינסטגרם של ליאם גולן