במכוון או לא, טיילור מלכוב הצליחה לעורר שיח נרחב אחרי הראיון שסיפקה לפני קצת יותר משבוע ל"לאשה". מלכוב בת ה-18, שמנהלת זוגיות עם לירן דנינו, סיפרה על תהליך ההתחזקות שהיא עוברת יחד עם לירן ואף חשפה כי הם שומרים נידה. "אנחנו שומרים נידה, אבל לא כמו דתיים", אמרה אז טיילור, "אני זוכרת את הפעם הראשונה שהלכתי לטבול. לא ידעתי כלום. לא אשכח את המבט של לירן שחזרתי לאוטו הוא היה מוקסם, לא האמין שעשיתי את זה בשבילו".

דבריה של טיילור, כאמור, הפכו ויראליים. בעוד התגובות היו חלקן נלהבות וחלקן פחות, לזירה של מלכוב הצטרפה בסוף השבוע האחרון קים אור אזולאי (18) שבראיון ל-"7 ימים" סיפרה על הזוגיות עם הכדורסלן יפתח זיו כי: "יש לנו נידת כדורסל. ליפתח יש אמונה טפלה שאסור לקיים יחסים יום לפני משחק. אני לא גרה איתו ואני לא רואה אותו כל יומיים. אני באה אליו לפעמים יום לפני משחק אחרי מלא זמן שלא התראינו, ואין! הוא לא רוצה. זה לא כיף".

קים אור אזולאי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים אור אזולאי)
"אנחנו לא מקיימים יחסים יום לפני משחק". קים אור אזולאי | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קים אור אזולאי

מנידה אחת לנידה אחרת, הדברים שאמרה קים אור בראיון הצליחו להציף מחדש גם את דבריה של טיילור מלכוב - ורבים יצאו נגדן. בחזית עמד לא פחות מהאקס המיתולוגי של טיילור, בן זיני, שהגיב לעמוד האינסטגרם "ישראל בידור": "איפה התום? למה אחיותיי הקטנות צריכות להחשף לשייח סביב יחסי מין ועוד מהאיידולס שלהן? לא מוסבר".

טיילור מלכוב, קים אור אזולאי (צילום: מתוך אינסטגרם)
הדברים שכתבה עדי בוזגלו | צילום: מתוך אינסטגרם

בעוד זיני כתב את הדברים הללו על האקסית וקים אור, גם עדי בוזגלו נשאלה על הנושא בסטורי שלה וכתבה: "אני חושבת שאת חיי המין שלהן עדיף שישמרו לעצמן. לא אוהבת את הסגנון הזה ודעתי מאוד ברורה בנושא". אם דעתה לא הייתה מספיק ברורה, קינחה בוזגלו באימוג'י של קיא על מנת שהמסר יעבור.

"אני לא מבין איך ילדות בנות 18 שמוקפות במעריצים מחליטות לדבר על חיי המין שלהן ולא על דברים אחרים", כתב יוצא "האח הגדול", ליאור דואק והצטרף לבן זיני ובוזגלו.

מטעמה של טיילור מלכוב סירבו להגיב על הפרטים.

 מטעמה של קים אור אזולאי טרם התקבלה תגובה.  

טיילור מלכוב, קים אור אזולאי (צילום: מתוך אינסטגרם)
הדברים שכתב ליאור דואק | צילום: מתוך אינסטגרם
_OBJ