החיים של מיכל אנסקי, שופטת מאסטר שף, השתנו ברגע אחד. לפני כמעט שנתיים, כשהייתה בטיסה חזרה לארץ, התעוררה בטיסה כשחצי מפניה משותקות, הדיבור לקוי וחוש הטעם רדום. היא הובהלה מיד לבית החולים, שם גילו שהיא סובלת משיתוק על שם בל. מאז היא עברה ניתוח בפניה כדי לנסות לשקם את מה שהשתבש, והחליטה, למרות זאת, להמשיך בחייה. הערב במאסטר שף (אחרי החדשות בקשת 12), היא מספרת על ההתמודדויות ועל הקושי:

"אני חייבת לשתף אותך בתחושות שלי", סיפרה אנסקי למתמודדת שהגיעה לאודישן. "אני יושבת, עובדת, צוחקת, טועמת, אבל אני בהתמודדות. תוך כדי שאני מדברת יש לי 14 תפרים בתוך הפה, אז אני בתהליך של החלמה".

View this post on Instagram

A post shared by Michal Ansky (@michalansky)

"לפעמים קשה לי לדבר או לצחוק כשכולכם צוחקים ואני ישר מסתירה את הפה", חלקה עם חבריה לשולחן השופטים. "קשה לי לחשוב כל הזמן איך אני מצטלמת, וכל המצלמות בדיוק פה על הפנים שלי בצד שלא כל כך זז כמו פעם. הגיעה הקורונה, כולנו עם מסכות, היה לי נוח מאוד להתחבא ועשיתי בחירה להמשיך להגיע גם לעונה הזאת כי החיים ממשיכים".

אף עין באולפן לא נשארה יבשה, ואנסקי לא שכחה לרגע לחזק את המתמודדת שמולה: "אני רוצה להגיד לך שאת נמצאת במקום מהמם, כי את רואה בשבר שלך את האדמה נפערת ומקום לצמוח מתוכו", אמרה. מיכל – את השראה לכולנו.