נועה קירל (צילום: מתוך טיקטוק, tiktok)
צילום: מתוך טיקטוק, tiktok

תקופה עמוסה עוברת על נועה קירל. בתחילת החודש שעבר היא ובן זוגה בשלוש השנים האחרונות, יהונתן מרגי, נפרדו. רגע אחרי נועה עלתה על מטוס לארצות הברית ובילתה שם עם כל המי ומי, וכעת, רגע אחרי שחזרה, היא מצליחה להטריף את הרשת עם לא מעט צעדים דרמטיים, שגורמים לרבים לחשוד כי מדובר בתעלול יח"צני.

הכל התחיל אתמול בשעות הערב, כאשר פורסמה ברשת ידיעה כי נועה קירל נמצאת בזוגיות חדשה. מושא אהבתה – הדוגמן תומר כהן בן ה-22, שמככב בקליפ החדש של קירל ובילה איתה לא מעט בניו יורק. לא מעט שאלות עלו בנוגע לקשר החדש לכאורה ובעיקר בנוגע לעיתוי הפרסום שלו – חמישה ימים בלבד אחרי שהוציאה את הסינגל הבינלאומי שלה, Bad Little Thing. 

נועה קירל ותומר הכהן (צילום: צילום מסך מתוך הקליפ Bad Little Thing, youtube)
בני זוג? נועה קירל ותומר הכהן | צילום: צילום מסך מתוך הקליפ Bad Little Thing, youtube

סיבה נוספת שגרמה למעריצים בארץ לחשוד הוא הראיון האחרון של קירל לאתר Hollywire האמריקאי, בו היא נשאלה על הפרידה הטרייה ועל חיי האהבה שלה. במהלך הראיון, שצולם כששהתה בלוס אנג'לס בשבועות האחרונים, נועה הבהירה כי היא רווקה. "זה טרי", היא אמרה. "אני עוד לא יוצאת לדייטים, אבל הכל פתוח".

יש לציין כי במהלך הביקור של נועה בניו יורק היא צולמה עם לא מעט גברים – מוכרים יותר ומוכרים פחות. הכוכבת תועדה לא פעם עם האקס המיתולוגי, ברק שמיר, שטס אף הוא לארצות הברית, וכך היא גם תועדה עם מר תומר כהן המדובר. מיותר לציין כי באף אחת מהתמונות אין סממנים ממשיים לזוגיות חדשה שעומדת על הפרק ובסביבתה של קירל לא שמעו דבר על אותו התומר.

רגע אחרי פרסום הזוגיות החדשה לכאורה, הכוכבת עשתה צעד דרמטי נוסף ברשתות – כשפרסמה בעמוד הטיקטוק שלה קעקוע חדש שעשתה. נועה צילמה את החלק בו מציירים על הגוף את מסגרת הקעקוע, ולא תיעדה את מהלך הקעקוע עצמו או חשפה את התוצאה הסופית, ולכן גרמה לרבים לחשוד כי מדובר בתעלול יחצני נוסף שנועד לקדם את הקליפ והסינגל החדש שלה.

"שימו לב שהיא לא התקעקעה, זה אפילו לא נגע בה", נכתב בתגובות לסרטון. "זה קעקוע זמני. גם הקודם לא היה אמיתי", "ככה לא מדביקים סקיצה ומיותר לציין שבתנוחה כזאת לא מתקעקעים". רבים מהמגיבים התייחסו לקעקוע הזמני שנועה עשתה ביולי האחרון כשהוציאה שיר נוסף, וגם הוא התברר כלא-אמיתי.

View this post on Instagram

A post shared by Michael Bechor (@michaelbechor_)

מיחסי הציבור של נועה קירל טרם התקבלה תגובה.