הסלבס בביצה המקומית לא חוסכים במילים ומשתפים בימים האחרונים בשלל הפלטפורמות את דעתם הפוליטית בכלל, ואת דעתם על הממשלה שהושבעה רק אמש בפרט. כעת הגיע תורו של ארז טל לצאת במתקפה חזיתית נגד שר הבריאות לשעבר, יעקב ליצמן.

איש הטלוויזיה הוותיק שיתף בעמוד הפייסבוק הפרטי שלו צילום מסך מתוך כתבה על דבריו של ליצמן כנגד מנכ"ל משרדו לשעבר, משה בר סימן טוב. ליצמן התבטא בחריפות כנגד המנכ"ל, ואמר בראיון לכאן רשת ב' כי "נתניהו נענה לפחדים של בר סימן טוב. צעקתי בישיבות הממשלה מול השרים שאני חולק על החשש שלו מעשרות אלפי מתים מקורונה". דבריו של ליצמן לא התקבלו בברכה בקרב אזרחים רבים שתפסו את הביקורת בדיעבד כתמוהה, ואליהם הצטרף ארז טל כשהוא לא חוסך במילים.

ארז טל נגד ליצמן. מאי 2020
צילום: צילום מסך מתוך עמוד הפייסבוק של ארז טל

"השר ליצמן", כתב ארז. "האיש שלא ידע בינואר איך קוראים ל'דבר הסיני הזה', שאמר שעד פסח יבוא המשיח והכל ייפתר, שלא מילא את ההוראות של המשרד שהוא עמד בראשו ונדבק בעצמו, שבשיא המגיפה איפשר יבוא חופשי של חולי קורונה מברוקלין, האיש שבכל מדינה נורמלית היה עף לקיבינימט בבושת פנים וסותם לתמיד, האיש הזה מסביר בדיעבד שהייתה בהלת יתר כי בר סימן טוב פחד. אתה אפס ליצמן. א פ ס".