צילומים, השקות וסיקור בלתי פוסק הם ללא ספק חלק משגרת חייה של אלה איילון בתקופה האחרונה, מאז שעלתה לשידור התכנית "הישרדות VIP", בה היא לוקחת חלק. מדוגמנית יחסית אנונימית אלה הפכה תוך שבועות ספורים למוכרת הרבה יותר, אך יחד עם התהילה והפרסום, הגיעו גם דברים שליליים יותר.

איילון, שמתמודדת בימים אלה עם נגיף הקורונה ומחלימה, עוברת תקופה לא פשוטה כלל ולא רק בשל מצבה הבריאותי. כפי שסיפרנו לכם לראשונה לפני ימים ספורים, היא ובן זוגה בשנים האחרונות, רז זלצרמן, החליטו לקחת הפסקה והיא אף עזבה את ביתם המשותף שבתל אביב.

אלה איילון (צילום: אינסטגרם, ellaayalon)
מחיר לא פשוט. אלה איילון | צילום: אינסטגרם, ellaayalon

כעת נודע כי בנוסף לפרידה ולתהליך ההחלמה מהנגיף, יודעי דבר מספרים כי לאחרונה עלו קולות מטעם רשת האופנה "תמנון", לה איילון מדגמנת תמורת סכום כסף נכבד, שאחת הסיבות שהם החליטו לוותר על שיתוף הפעולה איתה היא בשל השתתפותה ב"הישרדות" והדימוי השלילי שנוצר סביבה.

לעומת זאת, מקורבים לאלה מבקשים להבהיר כי היא זו שדווקא רצתה לסיים את ההתקשרות עם הרשת, עוד לפני עליית "הישרדות" לאוויר, אך היא חיכתה למועד סיום החוזה שנחתם בתחילת הדרך.

מסוכנות "יולי" המייצגת את אלה איילון נמסר בתגובה: "אלה מודה ל'תמנון' על התקופה המשותפת ומחכה לשתף את כולם בפרויקטים מקומיים ובינלאומיים שעל הפרק".

 

מרשת "תמנון" נמסר בתגובה: "רשת האופנה 'תמנון' מודה לאלה על העונה ומאחלת לה בהצלחה בהמשך הדרך".