עולם הדוגמנות והבידור בארץ גועשים מהחדשות הכבדים נגד סוכן הדוגמניות שי אביטל, שנמלט מהארץ בזמן שעשרות עדויות נגבות נגדו – חלקן בתחנות המשטרה בכל רחבי הארץ. הלילה (בין ג' ל-ד'), כוכבת הריאליטי גל גברעם ניגשה לתחנת המשטרה להגיש תלונה בגין הטרדה מינית שספגה מאביטל, ואחרי שקיבלה תגובה קשה ותקפה את התחנה – כעת בן זוגה מגיב לסוגייה.

"הלכתי להתלונן וגלגלו אותי מכל המדרגות - איפה הצוות שאמרתם שהקמתם?", אמרה גברעם בסרטון שפרסמה בעמוד האינסטגרם שלה, ובן זוגה התגייס גם הוא לזעזוע בפוסט אינסטגרם נוסף. "הייתי עד לאופן המכוער בה קיבלו את בת הזוג שלי גל במשטרה כאשר רק רצתה לשפוך אור נוסף על ההתנהלות הבזויה של שי אביטל, ובתקווה להביא נשים נוספות להעיד", כתב חיימוב. "רתחתי שהשאלה הראשונה שנשאלה היא 'מדוע את מגיעה רק עכשיו?', זעמתי ששלחו אותה בבושת פנים לשלוח תלונה (על הטרדה מינית!) באופן מקוון. רק תדמיינו מישהי קרובה אליכם משחזרת את הכל לבד מול המחשב כשהיא נקרעת מבפנים מבלי שיחבקו אותה בזמן שהיא עוברת את הכל מחדש".

 

View this post on Instagram

A post shared by Tom Haimov (Haimoff) (@tomhaimov)

"אני רק יכול להתנחם בכך שבת הזוג שלי היא לוחמת אמיתית ולא תשב על הגדר במקרים כאלה, היא תלחם בחירוף נפש ותרעיד את אמות הסיפים של כל גורם רלוונטי בכדי שיתעוררו ומיד, בכדי שאחרת לא תחווה את התחושה שהיא הרגישה באותם רגעים", הוא כתב "יפה שלי, אני מצדיע לך ומוריד בפנייך את הכובע על האומץ חסר הגבולות שלך והנכונות שלא לסתום את הפה, כי את יודעת שהזעקה הזו חייבת להישמע".

אחרי הדברים הקשים של גברעם, השר לביטחון הפנים, עמר בר-לב הגיב לדבריה. "האירוע שהתרחש הלילה בו נדחתה הגשת תלונתה של גל גברעם הוא רע ולא היה צריך לקרות. מפכ״ל המשטרה ואני שמנו בראש סדר העדיפויות את השרות שעל המשטרה לתת לאזרח ובוודאי בנושא הגשת תלונה נגד פגיעה מינית. לכן עם כניסתי לתפקיד התחלנו בצעדים להתמודד עם הנושא ומיניתי יועצת לנושאי מגדר בלשכתי. אני מתנצל בפני גל, ויחד עם המשטרה אאתר את נקודות החולשה ונתקן".

גם מפכ"ל המשטרה, יעקב שבתאי, הגיב לדברים: "הליך תלונתה של גל גברעם נבדק כעת ברמות הבכירות ביותר במחוז ת"א והוא יבחן גם על ידי יחידת השירות הארצית וממצאי הבדיקה יוצגו עוד היום. אנו נפיק מהבדיקה את כל הלקחים בכדי שמתלוננות ומתלוננים שמגיעים לתחנות המשטרה יקבלו את היחס והשירות הטוב ביותר".

 

View this post on Instagram

A post shared by GG (@gal_gvaram)