ברגע הראשון שמור לרמן צעדה אל עבר החופה שם חיכה לה החתן שלה, אותו מעולם לא פגשה, מאור פינקלשטיין, נראה היה כי מדובר בסיפור אהבה גדול מהחיים. כבר בירח הדבש גילינו לצערנו כי הדברים לא הולכים להיות פשוטים כל כך בגזרת השף ועורכת הדין, אך אל דאגה: את סוף השבוע האחרון כנראה שהשניים בילו יחד.

אמש זכינו לראות את מפגשי סופ"ש הזוגות של "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12), ובזמן שכמה זוגות הצליחו לנצל את האירוח בבית המלון בשביל להתקרב ולייצר אינטימיות, מור ומאור שהיו דווקא במגמת עלייה, התרחקו, רבו ואפילו סיימו את הלילה בנפרד.

בסטורי שהשניים העלו בעמודי האינסטגרם הפרטיים שלהם בסוף השבוע האחרון, עוקבים וצופים חדי עין (ואנחנו ביניהם) שמו לב כי הזוג המסתורי מבלה באותו המקום. מרחקי לכת יוסיפו לומר כי בתמונה שמור העלתה, ניתן לראות את מאור עומד מאחוריה.

הסטורי של מור ומאור. מאי 2020 (צילום: מתוך instagram)
מקררים נוצצים שקשה לשכוח. התמונה שעלתה לסטורי של מאור פינקלשטיין | צילום: מתוך instagram
הסטורי של מור ומאור. מאי 2020 (צילום: מתוך instagram)
תסתכלו טוב טוב, אולי תראו את מאור. התמונה שמור לרמן העלתה בסוף השבוע | צילום: מתוך instagram

ובכן, זו לא הפעם הראשונה שהסטורי של מור גורם למעריצים להשתגע. לפני כמה שבועות מור העלתה תמונה משותפת שלה ושל מאור ומיד מחקה אותה. הפעם לא ברור אם מדובר במפגש קבוצתי בו נכחו עוד חברי התכנית, או דווקא בבילוי רגוע של מי שצלחו את אתגר 42 הימים ובחרו להישאר ביחד למרות כל המכשולים שצפו בדרך. עד שנדע בוודאות, נסתפק בזה.