צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

רגע אחרי שלירן שטראובר וטל טלמון חזרו מחגיגות יום הולדתה ה-37 בחופשת סקי, הזוג הלוהט הגיע לצילומי קולקציית הפיג'מות המשפחתיות של דלתא בשיתוף פעולה עם אגודת SOS חיות (כי גם לכלבים מגיעה פיג'מה בחורף).

אנחנו, כמובן, ניצלנו את ההזדמנות כדי לשאול אותם האם הכל באמת ורוד בזוגיות המושלמת שלהם. "כן, ואנחנו משתדלים לשמור את זה ככה", מאשרת טל. "זה בסך הכל נורא פשוט ובלי מאמץ מיוחד. זה אנחנו, ועל הדרך לפעמים יש את המצלמה שאני דוחפת לנו".

טל טלמון ולירן שטראובר לדלתא, פברואר 2020 (צילום: צילום פרטי)
אין מתיקות כזאת! | צילום: צילום פרטי

אתם לא מפחדים לשתף את העולם באהבה שלכם?

"אני תמיד הייתי משתפת הכל על חיי האהבה שלי. גם בשברונות הלב, בבדידות ובדייטים הלא מוצלחים. אז למה לא לשתף גם כשטוב, ואולי לתת גם תקווה? כבר כמעט הרמתי ידיים עד שפגשתי את לירן, אז למה לא לתת תקווה שזה כן יכול לקרות, ושגם אחרי חמישה גירושים אפשר למצוא אהבה?".

והבויפרנד מוסיף: "אם זה מתאים זה מתאים, ופה זה מאוד התאים. זה פשוט מזל".

אלו תגובות אתם מקבלים מהסביבה?

"מאוד אוהבות ומפרגנות, הרבה אומרים לי שכיף לראות אותנו יחד ושטוב לראות אותי מאושרת. הרבה בנות כותבות לי שאני נותנת להן תקווה".

טל טלמון ולירן שטראובר לדלתא, פברואר 2020 (צילום: צילום פרטי)
"רוצה שנביא אחות קטנה לשלושת הבנים של לירן" | צילום: צילום פרטי

שניכם למודי ניסיון בתחום האהבה - הפעם הזו מרגישה שונה מהעבר?

"חד משמעית. זו באמת העובדה שמצאתי את החבר הכי טוב שלי - את הבנאדם שאני לא רוצה להיות דקה בלעדיו. הוא בא איתי לצילומים, לאודישנים, לרופא, אנחנו הולכים ביחד לכל מקום ואין בנינו שום מסיכות. הוא יודע מי אני מ-א' ועד ת'. גם את הדברים הטובים וגם את הפחות טובים. שנינו באנו מאוד בשלים עם אפס אגו ואפס משחקים. זה גם מה שהיה שונה ממערכות היחסים הקודמות - הפעם באנו בלי פילטרים בכלל".

אנחנו נראה אתכם מתחת לחופה?

"מה שיותר בוער לנו זה ילדים, כי מתחת לחופה כבר היינו כמה פעמים, ולי כבר הייתה את שמלת הכלה ואת כל הבלאגן. עכשיו אני נורא רוצה שנביא אחות קטנה לשלושת הבנים של לירן. זו המשאלה הכי גדולה שלי. בהתחלה לא הייתי בטוחה שלירן ירצה עוד ילדים כי הוא חשב שהוא סגר את הבאסטה, אבל דברים השתנו".

שטראובר, הילדים שלך רוצים אח או אחות?

"הילדים שלי זורמים, אין להם בעיה. אנחנו משתפים אותם בהכל. יש לנו קבוצת ווטסאפ משותפת שנקראת 'אמא חורגת' והכל שם פתוח. אני מאמין שכשתינוק יכנס לתמונה הילדים פשוט ישתלבו לתוך זה".

טל טלמון ולירן שטראובר לדלתא, פברואר 2020 (צילום: צילום פרטי)
"יש לנו קבוצת ווטסאפ משותפת שנקראת 'אמא חורגת' והכל שם פתוח" | צילום: צילום פרטי
טל טלמון ולירן שטראובר לדלתא, פברואר 2020 (צילום: צילום פרטי)
אולי תאמצו גם כלב לבנים של לירן? | צילום: צילום פרטי
_OBJ