פרטים חדשים על שי אביטל ששוהה כעת בבודפשט ונמנע מלשוב לארץ מחשש לחקירה משטרתית בענייניו: במהלך צילומים בבודפשט גילה העיתונאי חיים אתגר כי בניסיון לטשטש את עקבותיו ולקשור אותו למעלליו בישראל, סוכן הדוגמניות שנאשם באונס והטרדות מיניות, מנסה לבנות לעצמו חיים חדשים ומקפיד להזדהות בהונגריה תחת השם שי בן דויד. כמו כן, אביטל מסתובב עם בת זוג ישראלית חדשה וצמוד לאיש עסקים מקומי ישראלי שמסייע לו.

בשבת האחרונה הוא אף הגיע עם בת הזוג לבית הכנסת המקומי של חב"ד. בתיעוד שהגיע לידינו, נראה לכאורה אביטל יחד עם בת זוגו ואדם נוסף הולכים ברחוב. התמונה צולמה על ידי גורם המקורב לצוות התכנית "חשיפה".

בעקבות התלונות הרבות נגדו, משטרת ישראל זימנה את אביטל לחקירה לפני מספר שבועות אך הוא לא הגיע ארצה. אחרי שאתגר חשף בתכנית ״חשיפה״ את ההאשמות כלפי אביטל, הוא עדכן את אנשי חב״ד בבודפשט בחשדות נגדו, ועקב כך גורש מבית חב״ד המקומי.

View this post on Instagram

A post shared by חיים אתגר (@haimetgar1)

ובזמן שצוות "חשיפה" הגיע אל אביטל, נראה שבמשטרת ישראל לא חלה כל התקדמות בימים האחרונים במשימה להביאו ארצה. בראיון בסוף השבוע התייחס מפכ"ל המשטרה יעקב שבתאי לפרשה ואמר כי "הזרוע שלנו - ברגע שנחליט - היא מגיעה גם למקומות אחרים. אנחנו מאוד מאוד מחוברים מול האינטרפול ועם מדינות נוספות בעולם. אם נקבל החלטה ונראה שהוא לא מתכוון להגיע, אני מניח שנדאג להביא אותו".

מעו"ד ששי גז המייצג של אביטל טרם התקבלה תגובה.