את החיבור הזה לא ראינו מגיע: יוצאת העונה האחרונה של "חתונה ממבט ראשון", מור לרמן, בילתה אמש (ג') עם יוצא העונה שלפניה, יוגב אלקיים, באחד הברים בתל אביב, יחד עם זוג חברים נוסף. לפי נוכחים במקום, זה לא היה נראה רק באופן ידידותי.

כזכור, לרמן סיימה את דרכה בתכנית המדוברת באופן רשמי רק לאחרונה, אבל בפועל היא כבר לא הייתה חלק פעיל בתהליך הזוגיות עם מאור פינקלשטיין כבר תקופה ארוכה, שכן הם נפרדו לפני סיום הצילומים.

מור לרמן, יוגב אלקיים
אל תהיו נבוכים. יוגב ומור בדאבל-דייט | צילום: אביב חופי

אלקיים, כידוע, דווקא הסתדר מצוין עם בת הזוג ששודכה לו בתכנית, בת אל לוי, אך זמן קצר אחרי סיום הצילומים נודע כי השניים לא צלחו את מבחן המציאות והחליטו להפריד כוחות. מאז אלקיים כבר היה במערכת יחסים במשך כמעט שנה, אך לאחרונה הוא חזר לשוק הרווקים. 

מור לרמן, יוגב אלקיים
האם התמונות האלה כבר ממוסגרות במשרדי מאקו? | צילום: אביב חופי

ומה עומד מאחורי הפגישה הזו, אתם ודאי שואלים? ליוגב ולמור אכן יש מכנה משותף לאור החוויה הדומה שהם עברו כששניהם השתתפו בתכנית המדוברת. נכון לעכשיו הם לא זוג באופן רשמי, אבל אנחנו לא נתפלא אם זה יהיה כך בעתיד הקרוב.

לפי מקורבים, השניים הכירו לאחרונה בעקבות כל ענייני התכנית המדוברת והחלו לדבר. נראה כי הקשר ביניהם הולך לכיוון חיובי כי אתמול, כאמור, הם בילו בדאבל-דייט ונוכחים במקום מספרים שיוגב ומור נראו מאוד קרובים ונינוחים, ישבו אחד ליד השניה במשך הערב כולו וכשהצלם שלנו הגיע למקום, שניהם היו מעט נבוכים.

 

מיוגב אלקיים נמסר בתגובה: "אנחנו רק חברים טובים".

 

מור לרמן, יוגב אלקיים
התשובה היא כן | צילום: אביב חופי
מור לרמן, יוגב אלקיים
אין זווית שלא נתעד את המאורע | צילום: אביב חופי
מור לרמן, יוגב אלקיים
סורי מאור ובת אל | צילום: אביב חופי
מור לרמן, יוגב אלקיים
רק חברים טובים? | צילום: אביב חופי