בין עלייה במספר החולים, האלימות בגן הילדים ברמלה, הפגנות מול ביתו של ראש הממשלה והמאבק על נחל האסי, כותרת אחת הצליחה ליצור לא מעט רעש ברשתות החברתיות: 30 גברים עמדו בתור לאנוס ילדה בת 16 בבית מלון באילת.

בזמן שסלבריטאיות רבות שיתפו את הכתבות הרבות שפורסמו בנושא, חלקו סיפורים ממסיבות באילת ופנו באופן אישי לאותה נערה שנפלה קורבן, המנחה והמגישה קורין גדעון החליטה דווקא עכשיו לשתף את עם ישראל, שבבטן שלה גדלה לה תינוקת.

"בעוד כמה חודשים אביא לעולם הזה בת", כתבה גדעון. "הסיפור הוא כבר לא אני, מה שעברתי או לא עברתי כבר לא משנה. אני כבר לא אמצא את עצמי בגיל הטיפש עשרה חסרת אונים באיזשהו מקום. הבת שלי, עלולה שכן. מה שהנערה בת ה-16 עברה השבוע הוא גיהינום עלי אדמות. צריך לוודא שחלאות האדם שרצחו לה את הנשמה יקבלו את מה שמגיע להם, וזה כבר יהיה הישג, לאור העונשים המגוחכים שנגזרים כאן על עברייני מין".

View this post on Instagram

בעוד כמה חודשים אביא לעולם הזה בת. הסיפור הוא כבר לא אני, מה שעברתי או לא עברתי כבר לא משנה. אני כבר לא אמצא את עצמי בגיל הטיפש עשרה חסרת אונים באיזשהו מקום. הבת שלי, עלולה שכן. מה שהנערה בת ה16 עברה השבוע הוא גיהנום עלי אדמות. צריך לוודא שחלאות האדם שרצחו לה את הנשמה יקבלו את מה שמגיע להם, וזה כבר יהיה הישג, לאור העונשים המגוחכים שנגזרים כאן על עברייני מין. אבל מעבר לזה, הדבר החשוב ביותר הוא אנחנו, ההורים והמחנכים של הדור הבא. עלינו לוודא שהדור הזה לרגע לא יתבלבל בין טוב לרע. שלרגע אף ילד, נער, בחור, גבר לא יחשוב שזה סבבה לעמוד בתור כדי לחדור לגופה ולנפשה של ילדה חסרת יכולת תגובה. זה התפקיד שלנו, שלכם, להפוך את העולם למרחב בטוח כדי שהבת שלי, שהבנות של כולנו, בחיים לא יצטרכו לדאוג שמישהו יארוב להן כדי לנצל את תמימומן.

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

"אבל מעבר לזה, הדבר החשוב ביותר הוא אנחנו, ההורים והמחנכים של הדור הבא", המשיכה גדעון. "עלינו לוודא שהדור הזה לרגע לא יתבלבל בין טוב לרע. שלרגע אף ילד, נער, בחור, גבר, לא יחשוב שזה סבבה לעמוד בתור כדי לחדור לגופה ולנפשה של ילדה חסרת יכולת תגובה. זה התפקיד שלנו, שלכם, להפוך את העולם למרחב בטוח כדי שהבת שלי, שהבנות של כולנו, בחיים לא יצטרכו לדאוג שמישהו יארוב להן כדי לנצל את תמימותן".