אירוע שפים 2012 רוני מאנה וג'ני צ'רוואני
"מדובר במשבר ביחסים". רוני וג'ני | צילום: אביב חופי

זה כבר כמעט עשור שג'ני צ'רוואני ואיש העסקים רוני מאנה נשואים זה לזה. הם הוכיחו לא פעם שגיל זה רק מספר, כשעל אף פער של 23 שנים הם תחזקו חיי משפחה מפוארים, יחד עם שתי בנותיהם - אמילי (6) אריאה (1.5).

למרות פעם הגילים ואחרי שנים של זוגיות מתוקשרת, כעת נודע כי ג'ני ורוני החליטו להפריד כוחות. לפי מקורבים הקשר של השניים ידע לא מעט עליות וירידות בתקופה האחרונה, אך הם ניסו ליישר את ההדורים. מה ששבר את גב הגמל, כך מספרים אותם מקורבים, זה התחקיר שפורסם על השמנים של צ'רוואני בטענה כי מדובר בטיפולים מזויפים וכי שמני ההרחה שמשווקת הובילו לחקירה ברשות להגנת הצרכן.

ג'ני צרוואני ורוני מאנה יוצאים מבית חולים
נקלעו למשבר. רוני מאנה וג'ני צ'רוואני | צילום: ברק פכטר

התחקיר על ג'ני וכל המתח שהיה סביב הנושא נכנס גם לבית של בני הזוג - ובימים האחרונים הם נקלעו לקשיים עליהם לא הצליחו להתגבר, מה שהוביל את מאנה לקחת את חפציו ולעזוב את הבית המשותף. צ'רוואני, אם תהיתם, נשארה לעת עתה בבית שלהם יחד עם שתי הבנות, עד שהיא תמצא בית אחר לגור בו.

רק בחודש נובמבר האחרון סיפרנו לכם כי השניים חיפשו בית חדש, אחרי שנים רבות שגרו במתחם "סי אנד סאן" שבתל אביב. השניים שקלו לעבור לפנטהאוז יוקרתי, אך כנראה שהמשבר אליו נקלעו הכריע והשניים החליטו, נכון לעכשיו, להיפרד. 

בשיחה עם mako סלבס דיבר רוני מאנה לראשונה על הפרידה ואמר כי: "מדובר במשבר ביחסים. אנחנו מנסים לסדר את העניינים". האם הם יצליחו? רק הזמן יגיד.