אחרי לא מעט עליות ומורדות ואפילו פרסומים על פרידות וקאמבקים, הזמרת מאיה בוסקילה הצהירה בימים האחרונים שהחליטה להתגרש מבעלה עוזי אזולאי לאחר כשנתיים של נישואים. לדבריה, היא הגישה תביעה לבית הדין הרבני, אלא שכעת נחשפת סיבת הפיצוץ.

לפני כשבועיים בוסקילה הזמינה לה, לבנה לני ולאזולאי חופשה משפחתית במלון אגמים באילת אך הסובבים לזוג המסוכסך מספרים לנו כי דקות אחרי שהגיעו לעיר הדרומית החופשה קיבלה תפנית מסעירה. "נסעתי חמש שעות לאילת. כשהגענו למלון ונכנסנו לחדר החלטתי שאני לא יכול יותר. שהיא לא תשנה את הרגליה ועזבתי מיד בחזרה למרכז", סיפר אזולאי למקורב.

כעבור כמה ימים אזולאי הגיע לדירה המשותפת בה התגוררו הוא, בוסקילה ולני הקטן, ולקח ממנה את בגדיו, חפתיו ולא שכח לקחת איתו לבית הוריו גם את טבעת האירוסים שקנה לזמרת - טבעת יהלום שסכומה המשוער הוא כ-12,000 דולר.

טבעת הנישואים של מאיה בוסקילה (צילום: פרטי)
הטבעת שנמצאת בעיצומו של הסכסוך. שוויה כ-12 אלף דולר | צילום: פרטי

"מאיה התעצבנה עליי שלקחתי את הטבעת והבטיחה שתעשה הכול לפגוע בי בכלי התקשורת ולהשמיץ אותי", טען אזולאי בפני מקורב, "היא טענה שאני סרבן גט כשלא קיבלתי בכלל את תביעת הגט שלה מבית הדין הרבני, היא הפיצה שקרים כדי לפגוע בי, והכל בגלל הטבעת - זה ריסק אותה".

מאיה בוסקילה ועוזי אזולאי מתגרשים (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
מתגרשים כדת וכדין. מאיה בוס ועוזי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

בתגובה לפרסום הדברים עוזי אזולאי מסר:

״אני לא חושב שמאיה ראויה לענוד טבעת נישואים לאחר המקרה באילת שמבחינתי היה קו אדום. מאז שלקחתי לה את הטבעת היא מכפישה אותי בכל מקום ומסתתרת בזה מאחורי 'מקורבים לזמרת מסרו'. אני מספיק גבר לומר בשמי מה שצריך ושומר לעצמי את הרגליה המגונים של מאיה. אני לא מפרסם על מנת לא לפגוע בה ובעיקר כדי לא לפגוע בלני שלי. מקווה שכהדברים ירגעו הם יתנהלו בבית המשפט. למרות הכל אני מצהיר שאני מבין ואוהב את לני ואת מאיה ולא שופט אדם בכעסו".

עורכת הדין ליאת שקלרז המייצגת את מאיה בוסקילה בתיק הגירושים מסרה בתגובה:

"מאיה אינה מנהלת את חייה האישים בתקשורת. רק לא ברור, אם עוזי כל כך רוצה להתגרש מדוע הוא מסרב לתת לה את גט? אולי כדי שתשאלו אותו את השאלה הזאת. ואם הוא לא מסרב מדוע הוא לא מגיע לבית הדין הרבני?".

עורכות הדין חן מאירי ועינת שמואל גבאי המייצגות את אזולאי בתיק הגירושים מסרו בתגובה:

"מרשנו עודנו ממתין לתביעת גירושים שלא הגיעה לידינו עד כה. נוסיף ונשמור על כבודה של הגב׳ בוסקילה ביחס לסיבות שהובילו לעזיבת מרשנו את דירת המגורים אך רק נציין כי מרשנו לקח את טבעת האירוסין רק לאחר שכלו כל הקיצין וכל הפרסומים שנלוו לכך לרבות סירובה לאפשר למרשנו לראות את בנה שהיה לו כבן אינם אלא ניסיון לפגוע במרשנו ובכך לתבוע את עלבונה".