לפני כשבועיים סיפרנו לכם שאיתי לוי נמצא בתחילתה של זוגיות חדשה עם הדוגמנית אנסטיה קובל. מקורבים סיפרו לנו אז כי השניים הכירו דרך חברים משותפים ומהפעם הראשונה שנפגשו - לא נפרדו. אחרי הפרסומים הוא כבר העלה תמונה שלה לסטורי ובסוף השבוע האחרון הם ציינו חודש שלם לזוגיות.

כפרזנטור של "ביי מי", לוי נסע עם קובל ללילה מפנק בבית מלון וכחלק מההתחייבות, כמובן שהעלה גם פוסט מפרגן עם שם המפרסם לעמוד האינסטגרם עם האשתג ותיוג. הנוסח המקורי של הפוסט כפי שעלה אצל לוי היה כזה: "אם זה היה תלוי בי, הייתי נותן לך את כל המתנות שקיימות בביי מי, מזל שיש את העוקבים שלי שבחרו בשבילנו. אוהב אותך".

כעבר פחות משעה, המלל בפוסט החולף באחד אחר. "אם זה היה תלוי בי, הייתי נותן לך את כל המתנות שקיימות בביי מי, מזל שיש את העוקבים שלי שבחרו בשבילנו", ולב אחד אדום שהחליף את "אוהב אותך". עוקבים נאמנים (ואנחנו ביניהם) לא יכלו שלא להבחין בהשמטת האימרה הרצינית אז יצאנו לחקור.

 

איתי לוי ואנסטסיה קובל (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

מקורבים ללוי מספרים הבוקר למערכת mako סלבס כי מישהי מטעם יחסי הציבור של לוי הייתה זו שכתבה את הפוסט המרגש שנועד לציון הזוגיות בת החודש של לוי עם קובל ואחרי שקיבלה "הוראה מלמעלה" ערכה את המלל ומחקה את צמד המילים.

מטעם רות הפקות ומוזיקה נמסר בתגובה: ״חג מלא באהבה לכל עם ישראל".

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7)