רק לפני ארבעה ימים בן זיני השיק את הבלוג החדש שלו "מחשב מסלול מחשב". טרם עלייתו, הבלוג זכה לקידום אינטנסיבי ברשתות החברתיות ואכן הצליח לקצור את הפירות - זיני מכר את הפרויקט לערוץ הילדים והוא ישודר במקביל פעמיים בשבוע בערוץ היוטיוב שלו.

"התחלה חדשה! למה נפרדנו..." הוא שמו של הפרק הראשון וכשמו כן הוא, הנושא העיקרי בו (כ-12 דקות שלמות) הוא האקסית הטרייה של זיני, טיילור מלכוב עמה היה בזוגיות רומנטית ומקצועית בשלוש השנים האחרונות. 

מקורבים מספרים לנו כי למרות העובדה שעבר כחודש וחצי מאז הפרידה ושהאווירה בין השניים טובה, טיי לא אהבה את השימוש המסחרי בפרידה: "היא נפגעה מאוד מהשימוש בשם שלה. היא לא מבינה למה הוא חייב להשתמש בה. היא אומרת 'נפרדנו, התקדמנו בוא נשחרר אחד מהשניה. אם אתה רוצה לפתוח דף אחד, בהצלחה, אבל בלי השם שלי".

בן זיני וטיילור מלכוב רגע לפני שנפרדו
בן, טיי וטוי. לא נגמר כמו שחשבנו | צילום: פרטי

קרוב אחר מספר: "זה נכון שהיא כועסת על הבלוג, אבל מה שהכי פגע בה זה הסיפור עם טוי", כזכור, הכלב המשותף של השניים, "זיני מסביר בבלוג למה הכלב נשאר אצלו ושניתנה לטיילור הבחירה, אך בפועל היא לא בחרה בזה. היא מאוד אוהבת את הכלב והיה לה מאוד קשה להתנתק ממנו. לבוא לבקר אותו כפי שהובטח לה זה ממש לא ריאלי".

כאמור, זיני מכר את הבלוג שלו וגם מערוץ היוטיוב שלו אפשר להניח שהוא מרוויח לא מעט כסף, מה שהכעיס את טיי מאוד. לקרובים אליה היא אמרה כי: "הוא עשה כסף בעזרתה כשהיו זוג ועכשיו, כשהם פרודים, הוא ממשיך להרוויח על חשבונה".

"היא רוצה שיהיה לבן טוב", מספר מקורב אחר, "טיי מאחלת לו את כל ההצלחה שבעולם - אבל היא רוצה שהוא יניח לה, זו השורה התחתונה. שיפסיק להזכיר אותה כל הזמן, היא לא אמרה לו כלום כי היא לא רוצה להיכנס לזה, אבל הקרובים יודעים שהיא כועסת כבר כמה ימים ולא מצליחה להבין את הבחירה המקצועית הזו".

טיילור מלכוב ובן זיני
טיי רוצה שיהיה לבן טוב, אבל לא על חשבונה.

טיילור מלכוב מסרה בתגובה:

"אם יש לי מה להגיד לבן, אני אפנה אליו. אני לא אעשה את זה דרך התקשורת".
 
בן זיני מסר בתגובה:

"הפרויקט נקרא 'מחשב מסלול מחדש', ועל כן צריך להסביר מאיפה אני מתחיל. טיילור יודעת את האמת. וגם אתכם מזמין לצפות בפרקים מידי שבוע".