סיפור האהבה בין אמיר פחר לאופל ענבר ללא ספק תסריט שלא היה מבייש את הוליווד. אי שם בשנת 2017 כיכב אמיר פחר בתכנית "הישרדות", שם חשף פרט שלא ידעו עליו ואמר כי הוא ערבי ממוצא מוסלמי. גם בת זוגו היהודיה, אופל ענבר, גילתה לתדהמתה את מוצאו של אמיר - והדבר הוביל ללא מעט דרמות.

בני משפחתה של אופל יצאו אז נגד אמיר ונגד מערכת היחסים של השניים - והם אפילו נפרדו לתקופה. בימים ההם התגובות על אמיר ואופל ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת היו לא פשוטות, וכנגד כל הסיכויים האהבה שלהם ניצחה והם חזרו זה לזרועות זו.

בסוף השבוע האחרון אמיר ואופל התארסו, כשאמיר כרע ברך והציע לה נישואים. "הם כבר מאחורי זה לגמרי", סיפר מקורב לשניים ל-mako סלבס והבהיר כי הדרמות שהיו עם בני המשפחה לפני שנים כבר לגמרי מאחוריהם. "גם אמיר וגם אופל נפגשו עם המשפחות והכל מעולה... היא נפגשה עם שלו והוא עם שלה".

אמיר פחר, אופל ענבר (צילום: instagram)
חזקים ביחד. אמיר פחר ואופל ענבר | צילום: instagram

למרות כל זאת, התגובות הקשות לא איחרו לבוא וביממה החולפת השניים נמצאים תחת מתקפה. "ערבי או לא ערבי זה לא האישיו. בסופו של דבר הוא שיקר לה במשך תקופה לגבי הזהות שלו", כתב גולש. "הוא לא ממש גבר חלומות בלשון המעטה, אבל זה כבר בעיות שלה".

"פשוט עצוב שהיא בחרה להתחתן איתו", כתבה גולשת אחרת, "מעבר להתבוללות, איך אפשר להגיד כן למישהו שלא אמר לך את האמת מההתחלה?". לתגובות הללו, כפי שאתם ודאי יכולים לתאר, התלוו עוד מאות הודעות ומילים קשות, אך יש גם לא מעט שגם יצאו להגנת השניים: "שכל אחד יעשה מה שטוב לו - ומי שיש לו ביקורת שישמור אותה לעצמו ושיעבור לחיות בימי הביניים, כי זה המקום שמתאים לו", כתב גולש אחר. "יש רציחות, אנסים, פושעים ומה לא במדינה הזו ומה שמפריע לכם זה חתונה של שני בני אדם מדת שונה שאוהבים אחד את השני ובחרו זה בזו מרצון". "שכל אחד יבחר את מה שהוא רוצה ומה שחשוב לו, די להיות חשוכים", חיזקה גולשת נוספת את אמיר ואופל. "זה בסדר גם לא לרצות להתחתן עם מישהו שהוא לא יהודי וזה בסדר גם לרצות, זו בחירה שלהם".