בשנה החולפת אירית רחמים הייתה צמודה לאייל גולן ולדניאל גרינברג. אחרי שהיא הפיקה את בת המצווה של אלין גולן, אייל ודניאל שכרו את שירותיה כמפיקת אירועים להרים את חתונת העשור, אך רצה הגורל והקורונה והחתונה עברה למתכונת מצומצמת - מאלף מוזמנים למאה אורחים בלבד.

לכל אורך התקופה אייל ודניאל הציגו מערכת יחסים קרובה במיוחד לאירית. סטוריז משותפים, בילויים ושעות רבות של עבודה בהרמוניה, אך מאז, כפי שרבים כבר יכלו לשים לב, מים רבים עברו בנהר. בחודש שעבר, כזכור, סיפרנו לכם כי אירית הסירה עוקב מאייל - אך ברגע שהדבר פורסם היא מיהרה להחזיר. "מישהו פרץ לנו לאינסטגרם. בחיים לא הורדתי עוקב ובמיוחד לא מאדם שהוא חבר ואח כמו אייל שלנו", מסרה אירית בתגובה וטשטשה את השמועות על סכסוך.

כפי שאתם ודאי זוכרים, דניאל חגגה מסיבת רווקות מצומצמת וטסה עם מספר מקורבים ליעד אקזוטי. אחת מהאורחות שטסו איתה הייתה לא אחרת מאירית, אבל היום המצב שונה לחלוטין.

כעת ניתן לראות בבירור כי אייל ודניאל בעצמם הסירו עוקב ממפיקת האירועים, בדיוק בתקופה בה עלו רמיזות מצידה שהם עדיין לא שילמו לכל הספקים שעבדו בחתונה. לא ברור האם סיבת הסרת העוקב קשורה באופן ישיר לטענה הזו, אך אין ספק שהיחסים בין השלושה הם לא כפי שהיו בעבר.

אייל ודניאל הסירו עוקב מאירית. יוני 2020 (צילום: צילום מסך)
לא נעים. הסרת העוקב של אייל מאירית | צילום: צילום מסך
אייל ודניאל הסירו עוקב מאירית. יוני 2020 (צילום: צילום מסך)
המצב זהה גם אצל דניאל | צילום: צילום מסך

מאירית רחמים נמסר בתגובה: "לא רלוונטי. לא מתעסקת בשטויות".

מטעמם של אייל גולן ודניאל גרינברג נמסר בתגובה: "אייל גולן ודניאל גרינברג מודים לאירית רחמים על חתונה מרגשת ובלתי נשכחת. אנו לא מתעסקים בענייני הסרת או הוספת עוקב ברשתות החברתיות".