אחרי חודשיים קשים במיוחד, המספרות, המסעדות, מכוני היופי וחנויות הבגדים פתחו את שעריהם השבוע בהתאם להנחיות ולהקלות החדשות של משרד הבריאות. למרות שרואים את הסוף, עדיין חלה חובה על אזרחי המדינה לעטות מסכה בכל יציאה מהבית וניקול ראידמן מתכננת לעזור לכוחות הביטחון לאכוף את הנהלים.

אתמול הכוכבת נכנסה למכונית היוקרתית שלה ונסעה מביתה שבהרצליה פיתוח לרחוב דיזנגוף בתל אביב, חנתה אותה בצד הכביש והביטה המומה באנשים שעוברים ברחוב כשידיהם ופניהם חשופות והם מסכנים את עצמם ואת סביבתם בהדבקה בנגיף.

 "אני מאוד כועסת עליכם", פתחה ניקול את דבריה בעמוד האינסטגרם שלה, "אני מסתובבת בתל אבי כבר שעה, מסתכלת עליכם. אני רואה אנשים בלי מסכות, נוגעים אחד בשני. מה אתם חושבים שאם לבשתם בגדי ספורט ואתם 'עושים כושר' אז אתם לא צריכים לשים מסכה?".

 

View this post on Instagram

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

"צריך לשים את המסכה גם על האף! חצי מהאנשים יצאו בלי מסכה והחצי השני הולכים איתה ביד. מה זה אקססורי חדש? תיק? השתגעתם? אם חושבים שהקורונה כבר מאחורינו?", שאלה ראידמן המזועזעת את עוקביה. "מה יקרה מחר? אתם תדביקו אחד את השני. תשמרו על כללי הזהירות!".

כנראה שניקול הרגישה שהמניפסט שלה ממש לא מספיק במקרה הזה, והיא החליטה שהיא הולכת לצלם מפרי הנחיות ולעלות אותם לעמוד האינסטגרם שלה. תוך כדי נהיגה ראדימן צילמה כמה וכמה עוברי אורח ללא מסכות ואפילו נהג אוטובוס אחד שמסכן את הנוסעים.

"שכל אחד יקח אחריות וישמור על ההנחיות! שימו מסכה ושמרו על היגיינה. אני לא רוצה לפגוע לכם בפרנסה - אבל ראיתי מה קורה בכל מיני פיצריות שמציעות טייק אווי. אנשים עומדים ואוכלים פיצות אחד ליד השני כאילו לא יוצא להם הבקטריות מהפה", המשיכה: "אתם דופקים את עצמכם. זה מה שאתם עושים. אל תתפלאו אם יהיה גל שני, גל שלישי וגל רביעי של הדבקות".

"נתנו לכם אצבע ואתם רוצים את כל היד", אמרה הכוכבת והתכוונה להקלות החדשות שנכנסו לתוקף, "כן זה נכון, כולנו רוצים לחזור למשק, כולנו רוצים לחזור לעבודה. אני משתגעת, אני מתחרפנת - תשמרו על עצמכם. אני כל כך רוצה לחזור לשגרה. הילדים שלי כר חודשיים בהסגר, הם לא יצאו מהבית והכל בשביל לשמור על האזרחים המבוגרים".

View this post on Instagram

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on