צילום וראיון: הילה סלפטר

מורן אטיאס היא אחת הנשים הכי מהממות בביצה המקומית, ולאחרונה היא גם התחילה לעשות חיל מעבר לים. אחרי שהעבירה תקופה ארוכה בצילומים בחו"ל, תפסנו אותה על סט הצילומים לקמפיין החדש של מותג האיפור "Soft Touch", והיא דיברה איתנו על התקופה העמוסה בחייה. "זו הייתה תקופה קשה להיות בחו"ל", היא אמרה והתייחסה למצב הבטחוני המורכב עם מבצע "שומר החומות". "אמנם זכיתי לעשות פרויקט מדהים, אבל הלב שלי היה כאן ודאגתי מאוד. לא משנה כמה פעמים נחתי בארץ, אני תמיד מתרגשת מחדש. אני כאן כדי להישאר".

מה קרה עם ניקול ראידמן?
"לא היה ריב. אני לא רבה עם אף אחד וזה לא מעניין אותי. אני לא מאמינה בזה. ראיתי כל כך הרבה דיווחים על זה, וכשחברים כתבו לי לא הבנתי על מה הם מדברים. ראיתי את הסרטון שהעליתי ואפילו לא ציינתי את שמה. לא אמרתי בשום מקום את השם שלה, ועכשיו בוא נבין מי רצה מזה כותרות".

ניקול ראידמן נגד מורן אטיאס. מאי 2021 (צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
לא ריב? מורן אטיאס וניקול ראידמן | צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר

ומה עם בן הזוג החדש?
"האמת שהסתרתי תקופה. אני לא אוהבת לדבר על החיים הפרטיים שלי, לא ממקום שיש לי מה להסתיר. זה קשה כשאת רק מכירה מישהו ולכולם יש דעה. עוד לא הצלחתי להכיר את הבן אדם. כרגע אני במקום שאני צריכה רגע ספייס, אבל זה מאוד אינטנסיבי – החזרה לארץ, החזרה לאמריקה, לעשות את התפקיד, המלחמה בארץ, לא הבנתי מה אני רוצה בכלל. אני צריכה סדנת שתיקה עם עצמי ולהבין מה אני רוצה ומה באמת חשוב לי בזוגיות. האם זה טוב לי? עד היום לא חשבתי על זה. האם קשר טרנס-אטלנטי טוב לי? האם מישהו שלא רוצה לטוס בכל העולם טוב לי?".