שמענו כבר על אימהות ששומרות את הדם הטבורי, את המוצץ הראשון ואפילו על העורלה, אבל לשמור בדיקת הריון חיובית במשך שלוש שנים זאת כבר מתיקות שעוד לא ראינו. לכבוד מעבר דירה, אורטל עמר עשה קצת סדר ומצאה את בדיקת השתן שעשתה אי שם כשהייתה בהריון עם תו פרינס.

אם כבר התחלתם לפתח ציפיות לגבי סולחה הרבה יותר מתקדמת עם אביו של תו, בן אל תבורי, או אפילו בן זוג חדש שהיא באורח פלא עוד לא העלתה לאינטסגרם, זה כנראה בגלל שאורטל לא חשבה פעמיים, צילמה את הבדיקה החיובית ושיגרה היישר לידיהם של העוקבים והעוקבות הרבים שלה.

גם אמא של אורטל עמר, שכנראה שומעת את הסטורי של הבת שלה על מיוט מרוב שהוא עשיר בתוכן, נבהלה וחשבה שהבת שלה נכנסה שוב להריון. אנחנו כאן להרגיע את מי שעוד לא הבין: הבדיקה היא הבדיקה שאורטל עשתה לפני שלוש שנים - אבל עם התגובה שלה, אפשר כבר להתחיל לפנטז.

"אני לא בהריון! למרות שהייתי מאד שמחה לאח קטן לתו תו", סיפרה עמר בשיחה עם mako סלבס והבהירה: "אני מסדרת את הבית לקראת מעבר דירה ופתאום מצאתי את בדיקת ההריון שלי מלפני שלוש שנים כשגיליתי שאני בהריון. היו כמה אנשים ששמעו את הסטורי שלי על מיוט וחשבו שאני שוב בהריון, אז צפירת הרגעה, רק לבינתיים״.

אורטל עמר ותו פרינס. אפריל 2020
"צפירת הרגעה, רק לבנתיים". עמר עוד לא בהריון שני