מוקדם יותר הערב (שלישי) אביבית בר זוהר עלתה בעמוד האינסטגרם שלה עם סדרת סרטונים, בהם היא מספרת את מה שלטענתה קרה עם פרודתו של בן זוגה קווין. "היא דפקה בדלת ופשוט פוצצה אותי מכות", סיפרה אביבית, "היא איחלה לי שאני אהיה בהיריון והילד ימות".

במשך דקות ארוכות סיפרה אביבית את מה שלטענתה קרה עם הפרודה של בן הזוג שלה, ואף העלתה תמונות ממצלמות אבטחה של השניים, בהן לכאורה הפרודה מכה את בן זוגה. "זה מה שהגבר שלי היה עובר", כתבה אביבית לצד התמונות, "הרוע שלך עכשיו יתגלה מול מדינה שלמה". אולם דקות ספורות לאחר שהעלתה את התמונות ממצלמות האבטחה - היא מחקה אותן מהסטורי. 

תמונות ממצלמות האבטחה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
תמונות ממצלמות האבטחה שאביבית העלתה לסטורי שלה | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

מקורבים לאישה מבהירים כי הצילומים שאביבית העלתה מתוך מצלמות האבטחה הם מלפני חודש והסיטואציה אולי כן התרחשה, אבל בעקבות העובדה שהוא עזב אותה יום אחד במפתיע בשביל אביבית. עוד הם טוענים כי היא ידעה שהוא בקשר עם אביבית, אבל הוא כל הזמן הבטיח לה שמדובר בעסקים בלבד ולא מעבר.

גם הפרודה מצידה לא שמרה על שתיקה, ובשיחה בלעדית נוספת עם mako סלבס היא הגיבה: "אני אמרתי את כל האמת ויש לי עורך דין מאוד טוב אז אני שומרת על שתיקה. אני רוצה שכולם ידעו מי היא. היה לה את אותו סיפור בדיוק בספטמבר. אני מקווה שהכל יגמר בקרוב כי זה זמן מאוד קשה לי ולמשפחה שלי". 

אתמול (שני) חשפנו לראשונה כי אשתו בנפרד של בן זוגה של אביבית טוענת כי אביבית "גנבה לה את הבעל". "באתי אחריו לארץ לפני עשר שנים, עזבתי את כל מה שהיה לי בפריז, עכשיו עם שני ילדים קטנים", סיפרה ל-mako סלבס. "יום אחד הוא הודיע לי שהוא עוזב ואחר כך הבנתי שזה בשביל אביבית".

גם אביבית מצדה לא נשארה חייבת, ואמרה מיד כי "אני לעולם לא אגנוב גבר של אף אישה, קווין בתהליך גירושים הרבה לפני שהכרנו. היא מסרבת לתת לו גט". אבל כאמור זו לא הייתה תגובתה היחידה של אביבית, שהיום החליטה לספר את הצד שלה בסיפור ולהעלות תמונות שתומכות לכאורה בטענותיה.