קולות חשובים עולים בישראל בימים האחרונים, כשלא מעט נשים כותבות ברשתות החברתיות את סיפורן האישי ומעלות את המודעות בנושא, לאור פרשת האונס החמורה שהתרחשה באילת ונמצאת תחת חקירה בימים אלה.

אחרי דנה זרמון, רוסלנה רודינה ועוד מפורסמות רבות שהביעו זעם על הפרשה המדוברת והפגינו תמיכה באותה נערה, מירב ישראל החליטה לשתף בסיפור שעברה כשהייתה ילדה וחשפה כי אדם מבוגר הטריד אותה ואת חברתה מינית.

"אשתף אתכם בסיפור שעברתי בילדותי, בגיל עשר אחרי הבית ספר קבעתי עם חברה שהייתה גרה מול הבית ספר, החלטנו לפני שיחשיך לצאת לשחק בגן שעשועים במתחם בית הספר. אני זוכרת שהיינו שם רק אני והיא", סיפרה מירב.

"תוך כדי הבחנו בגבר גבוה שעמד בצד והסתכל עלינו וחייך", המשיכה מירב לתאר את שעברה. "כילדות קטנות ותמימות לא השכלנו להבין שמשהו לא בסדר, שגבר בגילו מסתובב בגן שעשועים ללא ילדים. המשכנו לשחק והחושך התחיל לרדת. בשלב מסוים הגבר התקרב אלינו והוציא את איבר מינו והתחיל לאונן", היא המשיכה.

"הוא עמד ממש מולי", סיפרה מירב. "אני קפאתי במקום, למרות שלא בדיוק הבנתי מה הוא עושה. בתוך תוכי הרגשתי שמשהו לא בסדר קורה. החברה ברחה והשאירה אותי לבד מולו עומדת קפואה. הוא הושיט לי את היד והתקרב אליי וליטף אותי... באותו רגע ובמזל גדול התעשתי וברחתי מהמקום מבלי להסתכל לאחור. אציין שמהפחד לא סיפרתי להורים וביקשתי מהחברה שתשתף איתי פעולה. פחדתי שיכעסו עליי, האשמתי את עצמי. במשך שבועיים לא ישנתי בלילות וכמעט כל לילה הקאתי".

מירב ישראל, יולי 2020 (צילום: נוי צמח, יחסי ציבור)
"במשך שבועיים לא ישנתי ובכל לילה הקאתי". ישראל | צילום: נוי צמח, יחסי ציבור

"ההורים שלי שמו לב שמשהו איתי לא בסדר. בסוף הסיפור התפוצץ. ישבתי בסלון, רעדתי, בכיתי ואז צרחתי שנאנסתי - בלי לדעת מה משמעות המילה. אני זוכרת את הפרצוף של ההורים שלי ואת צרחת השבר של אמא שלי עד היום. לאחר בירורים מעמיקים ושאלות נוקבות, הם הבינו שאונס לא היה שם ועברתי הטרדה מינית".

"הגשנו תלונה במשטרה ולימים זה נסגר מחוסר עניין לציבור", המשיכה מירב. "לאחר שנתיים האיש הארור הזה אנס ילד במקלט הבניין שלנו. אני יכולה לספר לכם שעד היום הסיפור הזה יושב עליי, במיוחד שאני אמא. בכל פעם שאני שומעת על מקרה אונס - הלב מחסיר פעימה. הילדה התמימה שנאנסה פעם אחרי פעם במשך 30 פעמים לא יוצאת לי מהראש אני לא מצליחה לתאר לעצמי מה עובר עליה ועל המשפחה שלה כרגע. 
הם רצחו אותה בעודה חיה! אם לי נשארה צלקת, מה יהיה על גורלה? המדינה שלנו חייבת להבין שרק עונשים חמורים בלי דיונים מיותרים בבתי משפט ימזערו וימגרו תופעות אלימות מהסוג הזה".