צילום וראיון: הילה סלפטר

אהבנו את גל גברעם עוד הרבה לפני שנכנסה לבית "האח הגדול", אבל מאז שיצאה ממנו עם זוגיות מתוקה שהתחילה בבית עם תום חיימוב, החיילת הצעירה לא מפסיקה לעבוד ואנחנו זוכים לפגוש אותה ולהכיר אותה לעומק.

"אני כבר רגילה לפיג'מות האלה, אני לובשת אותן בבית", סיפרה לנו גברעם על הסט של הקולקציה החדשה של הלבשה תחתונה ופיג'מות של FIX. "מבחינתי זה כמו בגד ים", אמרה על ההזדמנות שניתנה לה להצטלם בלנג'רי.

למי מכם שלא ידע, בוקר למחרת האסון בהר מירון בו נהרגו 45 בני אדם, גל גברעם חגגה את יום הולדתה. את החגיגות הגדולות היא ביטלה ואת הצנועות החליטה להשאיר לעצמה ולא לשתף ברשתות החברתיות.

גל גברעם (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
מהממת. גל גברעם על הסט של פיקס | צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור

מה דעתך על סלבס שדווקא כן בחרו להמשיך את הפעילות ברשתות החברתיות?

"יש לי המון מה להגיד על זה. אני אתחיל מזה שבבוקר למחרת, לפני שבכלל ידעתי מה קרה בלילה, אני התחלתי להתארגן לאירוע של שר פיטנס ותוך כדי איפור שיער אני רואה את האסון בחדשות. ישר אחרי זה שר אמרה שהמסיבה שלה מבוטלת. אני בן אדם שתמיד אומר הכל, אבל אני יודעת מתי השתיקה יפה וידעתי שלי אין צורך להביע את דעתי על זה. זה כואב וזה חרא והכעס שלי הוא לא באמת על אלוהים הוא על הסיפור עצמו".

"אין אשמים. לא המשטרה ולא החרדים. הייתי בהר הזה לפני חודש וזה תמיד ככה בצפיפות והמוני. אני לא חושבת שיש אשמים. אבל אני לא חושבת שאני צריכה לשתף את זה באינסטגרם, או לצאת על ליהיא גרינר או לשים תמונה שחורה. מה שכן, צריך לכבד. זה היה ביום הולדת שלי, לא חגגו ויצאנו יותר מידי וגם כשיצאתי לא העלתי כלום. אנחנו עם אחד, אני לא מכירה אף אחד שנספה אבל איבדנו 45 אנשים. זה אסון של אלוהים ואין לנו מה לעשות עם זה. אלוהים רצה 45 צדיקים לידו. בשישי מתים צדיקים. אני שולחת תנחומים למשפחות".

גל גברעם (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
יודעת את העבודה. גברעם | צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור
גל גברעם (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
חגגה את יום הולדתה ולא שיתפה את החגיגות. גל | צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור

אז מה את חושבת באמת על מה שליהיא אמרה?

"ליהיא אמרה שטויות והצטערה עליהן. גדולתו של בן אדם זה להודות בטעות שלו והיא הודתה. היא תמיד עושה פרובוקציות אני לא אומרת שזה בסדר, המילים שלה היו קשות, אבל היא ביקשה סליחה! לא צריך לעשות לה רצח אופי. היא לא עמדה על ההר וגרמה להם להימחץ. היא אישה מספיק בוגרת ולקחה אחריות על המילים שלה, מחקה והתנצלה. כל מה שקרה סביבה היה מגעיל וחסר פרופורציות. זה מטומטם. בואו נתרכז בלעזור למשפחות שהאהובים שלהם נהרגו, נתרכז בללכת כולנו להר מרון לבנות פרגולה חדשה ולא נבלבל את המוח".

גל גברעם (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
יש לה את זה. גל גברעם | צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור
_OBJ