אחרי שדוגמניות העל בלה וג'יג'י חדיד החליטו לקחת את ההסברה הפלסטינית צעד אחד קדימה ופרסמו עשרות פוסטים על הסכסוך הישראלי פלסטיני, אמש (חמישי) פרסמה בלה סטורי בו היא תוקפת את ח''כ איילת שקד.

"שרת המשפטים לשעבר של ישראל, הפוליטיקאית הישראלית שעודדה רצח עם נגד הפלסטינים, במיוחד אמהות בהריון, הצהירה כיצד הוסרו 95% מהתכנים שביקשו להסיר מפייסבוק", כתבה דוגמנית העל, "זה מפחיד, הם מבצעים טיהור אתני ולא רוצים שהעולם ידע על כך".

View this post on Instagram

A post shared by @zionism.unveiled

שרת המשפטים לשעבר החליטה להתייחס לסטורי של דוגמנית העל שיצאה נגד המדיניות שלה וכתבה כך בטוויטר: ״בלה חדיד ממשיכה בקמפיין האנטישמי שלה ומנצלת כל הזדמנות להשמיץ את ישראל. הפעם, בחרה לשתף את עוקביה באינסטגרם בשקר מכוער שאני קראתי ל'רצח עם'. זו דמוניזציה חסרת בסיס שמעודדת אלימות אנטישמית. ולגבי הפרסום שלה, כשרת המשפטים פעלתי רבות בשיתוף פייסבוק להסרת תוכן שמכיל הסתה מפורשת לטרור ואלימות, כדי להתמודד מול גלי אנטישמיות שמאיימים על מדינת ישראל ועל העם היהודי - ואני גאה על כך. אם היא מתנגדת להסרת מודעות מהרשתות החברתיות שמסיתות לטרור וקוראות להרג יהודים ולהשמדת מדינת ישראל, שתתבייש". כמובן ששקד לא שכחה לתרגם את דבריה והעלתה אותם לרשתות החברתיות גם בשפה האנגלית.