בשבוע שעבר אביבה תבורי, אמו של בן אל וסבתו של תו פרינס בנה של אורטל עמר, הצטלמה לשער מגזין וסיפרה שהיא "נוהגת ללבוש את בגדי הים של בנותיה בנות ה-15 וה-17". הבוקר היא הגיעה לתכניתם של "פאולה וליאון" (קשת 12) לדבר על התגובות שקיבלה אחרי אותה הצהרה.

"אולי בקרוב אתחיל ללבוש את הבגדים של תו", התבדחה תבורי עם פאולה וליאון, "מאז שאני מכירה את עצמי אני עושה מה שאני רוצה - עוד הרבה לפני שיש לי ילדים. בגלל שהבנות שלי מרגישות שיש להן אמא צעירה וקולית, אז הן יכולות לבוא ולדבר איתי על הכל".

את מעלה תמונות חושפניות לעמוד האינסטגרם, הבנות שלך מרגישות עם זה בנוח?

מה זאת אומרת? אני שואלת את הבנות שלי לפני כל תמונה. אני אומרת לזואי הקטנה שלי, 'אולי זה קצת חשוף, פה רואים קצת...' והיא אומרת לי שזה לא חשוף. 'אמא איזה גוף נהיה לך תראי איזה יפה'. זה נורא כיף".

View this post on Instagram

A post shared by Aviva Tavori (@avivatavori) on

ומה באשר לבן אל?

"אתה יכול לראות את התגובות שהוא משאיר לי שם. האמת שהייתה לנו שיחה על זה לא מזמן, נסענו לבקר את בן הזוג שלי והוא שאל אותו 'מה אתה חושב על אמא שלך? בגלל שאני לא בת 20, אני בת 47, אז אני עושה את זה בקטע של - הנה אפשר להיראות טוב גם בגיל כזה, בואו תפרגנו לי".

למה לדעתך לא מפרגנים לך, אומרים שאת פלסטיק?

אני מסתכלת מעבר לים. היידי קלום, ג'ניפר לופז, הן עושות את זה גם. כולנו רוצים להיות כמו אמריקה אבל כשזה מגיע לנושא הזה - רוצים להיות כמו איראן. יש גם הרבה מפרגנות, וזה עושה נורא טוב. אני עושה את זה ממקום טוב, לא כולן חייבות להיות 60-90-60 אבל כל אישה צרכה לשפר את עצמה".

View this post on Instagram

A post shared by Aviva Tavori (@avivatavori) on

זה משפט קשה.

"אני אומרת את זה ככה, כל אחת צריכה לשפר את עצמה אם זה מה שהיא מרגישה. תמיד יש לי עוד איפה לשפר. אני יודעת שזה נראה שאני מכורה למראה שלי אבל זה לא נכון, אני לא תמיד עושה ציפוניים