אי שם בחודש מרץ, כשרק התחלנו להכיר את נגיף הקורונה ועוד לא חשבנו על השלכותיו הכלכליות, ליאור דואק יצא מבית "האח הגדול", והפך בן רגע לאחד הרווקים הכי מעניינים במדינה. עם צאתה מהבית של תקוה גדעון, הזוכה במיליון, השניים הפכו לזוג, וכשמערכת היחסים כשלה, לשבועות ספורים, דואק מצא נחמה בזרועתיה של הדוגמנית עומר נודלמן.

אחרי לא מעט הכחשות מצדם, יוצא "האח" והאקסית של לירן דנינו (שנמצא בימים אלה בזוגיות עם טיילור מלכוב), סוף סוף יצאו מהארון בתור זוג חדש ואטרקטיבי. ימים ספורים אחרי היציאה, הם כבר סיפרו שהחליטו להפריד כוחות אך נודלמן זרעה בנו תקווה כשהרעיפה מחמאות על דואק וסיפרה: "לא פוסלת קאמבק".

אתמול באחת מהמסעדות שממוקומות באחד מחופי הים של הרצליה, נודלמן ומשפחה אכלו ארוחת ערב יוקרתית והצטרף אליהם לא אחר מהיהלומן דואק. "הם ישבו עם המשפחה שלה ונראו מאוד זוגיים", סיפרה לנו נוכחת במקום.
 
 
הדברים לא כל פשוטים: למרות עדותה של הנוכחת במקום, מקורב לאקסים הטריים טוען כי השניים לא חזרו. "היא הייתה בים עם חברות, ליאור ראה אותה וניגש להגיד לה שלום". עוד הוא מוסיף: "הם סיימו את הדברים יפה ולא נראה באופק שום קאמבק". תחליטו בעצמכם.