אתמול (ג') סיפרנו לכם על הניתוח שעברה עדי בוזגלו, אשתו של כוכב "הישרדות VIP", אסי בוזגלו. עדי שינתה בניתוח ארוך במיוחד כמה וכמה איזורים בגופה, על מנת להרגיש טוב יותר עם עצמה, כך היא שיתפה את עוקביה ברשתות החברתיות. 

"הגשמתי את חלום חיי. אני אתאושש ואספר לכם הכל. תהיו שמחים בשבילי כי אני הכי מאושרת", סיפרה עדי לעוקביה. הבוקר (ד') אסי החליט לפרסם פוסט בנושא ולחזק את עדי, כשהוא חשף את ההתמודדות שהם עברו יחד סביב הרצון לשנות את המראה החיצוני שלה.

View this post on Instagram

מתגעגעת לימים שעוד הייתי מדוגמת ומסודרת ‍♀️#רוצהאתהחייםשליבחזרה

A post shared by Adi Buzaglo • עדי בוזגלו (@adi_buzaglo2) on

"לביאה שלי, הכוח של חיי... מי כמוני יודע כמה את אישה אוהבת, תומכת, מפרגנת, עם נתינה אין סופית ולב מפה עד תאילנד! לפניי יומיים עברת ניתוח לא פשוט, מי כמוני יודע כמה נלחמת באכילה הרגשית שלך... 15 שנים שאנחנו יום יום, שעה שעה, סביב הנושא הזה מנסים כל דרך, כל מתכון - ואת כמו לביאה אמיתית לא מוותרת וממשיכה להילחם", כתב אסי.

יום אחד קמת ואמרת 'די, נשבר לי!' אני רוצה להיות (לפחות בהרגשה שלך) עדי כמו בתקופה שהכרנו. היום אנחנו יומיים אחרי שקיבלת החלטה לעשות שינוי גופני שיעזור לך להגשים את החלום הגדול ביותר שלך. אני יודע שאת המסר שאת רוצה להעביר את תעבירי בצורה הטובה ביותר ובחיוך. אני יודע שאת התקופה הזאת אנחנו נעבור ביחד כדי שבסוף התהליך את תהיי המאושרת באדם".