פחות מחודש עבר מאז ששימי תבורי פגש לראשונה את הנכד שלו, תו פרינס תבורי, אותו לא זכה להכיר מהיום שנולד. שימי ובן אל, כידוע, כבר שנים מנותקים זה מזה ולא נפגשו בשנים האחרונות, אך אורטל החליטה ליזום ולהפגיש בין הסב לנכדו, בעזרתה של יהודית באומן.

בן אל העביר מסרים חדים וברורים לאורטל על כך שהפגישה בין בנו לבן שימי ללא אישורו. "תתעסקי במשפחה שלך, לא שלי", הוא כתב בסטורי והגיב על דבריה כאן ב-mako סלבס כשאמרה: "משפחה היא ערך עליון בשבילי". למרות שהמצב בין השניים החמיר מאז אותו המפגש - אורטל לא נותנת לזה לערער אותה במיוחד.

מקורבים מספרים כי בסוף השבוע האחרון שימי הגיע יחד עם יהודית לפארק הירקון ופגש את תו ואת אורטל, ובילה לצד אביה של אורטל. נוכחים במקום סיפרו כי המשפחה, בלי בן אל כמובן, אכלה יחד צהריים, שיחקו במתקני שעשועים בפארק וכל מי שנכח במקום צפה בתו משחק יחד עם שימי ויהודית.

תו פרינס, שימי תבורי (צילום: פרטי)
נהנה מכל רגע. תו פרינס עם סבא שימי בסופ"ש | צילום: פרטי

כזכור, לפני שבועות ספורים סיפרנו לכם שהמפגש בין שימי לתו אמנם הכעיס את בן אל, אך מאז מתקיימים מגעים לסולחה בין האב לבן, כשמקורבים סיפרו כי הם ממש מנסים ליישר את ההדורים וכי אחרי הפגישה עם תו - בן אל כתב לשימי הודעות. אז האם מעז יצא מתוק?