לפני שבועיים חשפה מירן בוזגלו, אשתו של מאור בוזגלו, חשפה כי היא מתמודדת עם חרדות ואמרה כי היא התחילה לקחת כדורים וחייה השתנו, וכעת לרשימה מצטרפת לא אחרת מעינב בובליל, שחשפה הכל על תקופה ארוכה מחייה בה סבלה מחרדות.

"לפני שבע שנים סבלתי תקופה ארוכה מחרדות איומות של פחדים על הבריאות של הילדים ושל בעלי", סיפרה עינב. "הייתה לי זיעה קרה, דפיקות לב, חוסר תפקוד חוסר מצב רוח כאבים בכל הגוף. זו הייתה תקופה נוראית".

"אמא שלי ובעלי אחרי לילה מאוד מאוד קשה שעברתי, ובין היתר הייתי בטוחה שאני עומדת למות, לקחו אותי לפסיכיאטר והוא המליץ לי על כדורים בשם פלוטן (כמו ציפרלקס). אחרי חודש בערך קיבלתי את החיים שוב במתנה, התחלתי לחזור לעצמי. הייתי בתפקוד מלא, שמחת חיים, אנרגיות והחרדות נעלמו, ברוך השם...", המשיכה עינב.

View this post on Instagram

Gal is getting married Make up @einavbooblil_benisti Hair @dvir_tvik Dress @moran_tubul @cassoutojewels

A post shared by Einav_Booblil❤️ (@einavbooblil_benisti) on

"לקחתי את הכדורים במשך שנתיים ואז הרגשתי שאני ממש חזקה. למדתי עם הזמן גם להשתלט על החרדות שלי ולשלוט במחשבות שלי ובעצת הרופא הפסקתי לקחת כדורים בהדרגתיות. אין לי דרך לשנות את המציאות, אז למה הפחדים? מקסימום נמות, כולם מתים בסוף ואחרי שנמות כבר לא נרגיש כלום, אז עדיף להנות מהחיים ולחשוב מחשבות חיוביות ונרבה עם אהבת חינם".

 

View this post on Instagram

Make up @einavbooblil_benisti Hair @dvir_tvik Dress @moran_tubul @cassoutojewels

A post shared by Einav_Booblil❤️ (@einavbooblil_benisti) on