שבועיים ויום חלפו מאז הוקמה באופן רשמי ממשלת ישראל ה-36, ולאט ובזהירות אנחנו מרשים לעצמנו להתרגל לשמות ולפרצופים החדשים בכנסת. בין השרים החדשים נמנים גם כמה אנשים נאים במיוחד, ואחרי שהרשת כולה געשה סביב התיעוד של שר התיירות, יואל רזבוזוב, כשהוא יוצא מהמים ונראה כמו אל יווני, כעת חבר הכנסת יואב גלנט מנסה לתת פייט.

גלנט, שנכנס יחד עם חברי הליכוד ישירות לאופוזיציה, שיתף לפני שעות אחדות גיף מפתיע של עצמו כשהוא מבצע תרגילי מתח. שר החינוך לשעבר לבש מכנסונים בצבע כחול ונעלי ספורט, ומתח את עצמו אל על בחצר ביתו. "חשוב לבנות את הכוח באופוזיציה", הוא כתב, ואנחנו לא הצלחנו שלא לחשוב על האל היווני, יואל רזבוזוב, שהתחיל את הטרנד על לא עוול בכפו.

הסרטון גרר לא מעט תגובות, חלקן אף השוו בין הפפראצי של רזבוזוב לסרטון היזום של גלנט. "מה קורה לחברי כנסת לאחרונה? מי מייעץ לכם? יש תחרות הציוץ המביך?", תהה אחד הגולשים, ואחר הוסיף:" יואב, תודה שהגעת למפגש 'אני בומר מביך ולא יודע להשתמש באינטרנט איפה המנהל'. החבר׳ה התרשמו ממך והידע שלך מאוד תעלה את הוידאו של הקדימה שיראו את הקעקוע של צה"ל דבר איתי". אחרים תהו אם מדובר בגלט עצמו משום שלא רואים את פניו, ונוספים בחרו לבקר את האופן בו הוא נמתח על העמוד. מה החלום שלנו? עוד סרטונים של חברי כנסת מתאמנים, תודה.