שמה של מיכל הקטנה עולה לכותרות לא מעט בשעות האחרונות, אבל הפעם זה קורה מסיבות שהיא פחות רגילה אליהן. בשבוע שעבר סיפרנו לכם כי בעלה של מיכל, ניר ויצמן, ארגן לכבודה חגיגה באחד מהמלונות שבבעלותו בירושלים. הזוג גילה כי במקום נכח חולה מאומת וניר אף נדבק בעצמו. לימים, כך מתברר, גם מיכל התגלתה כנשאית של הנגיף בגלל החגיגה הההיא שהתקיימה לפני הסגר.

העיתונאית סמדר שיר פגשה בשבוע האחרון את מיכל לטובת ראיון ומיכל גם התייצבה על סט הצילומים לצורך צילומי השער. "שאלתי את מיכל למה סירבה לבוא אלי, לאוויר הצלול שבגינה, והיא דפדפה בסלולרי ונעצרה על ההנחיות לסגר השלישי שלפיהן אסור לאדם להימצא בבית שאינו שלו", כתבה סמדר שיר בפוסט. "סבבה, חשבתי לתומי. אזרחית שומרת חוק. כל הכבוד".

"לרגע לא עלה בדעתי שיומיים קודם לכן, בשבת, בעלה של הקטנה אירגן לה מסיבת יומולדת גדולה בבית מלון בירושלים", הוסיפה שיר ואף סיפרה כי מיכל הזמינה בדיקת קורונה ישירות לצילומי השער וטענה כי לא עדכנה על החגיגה שהתקיימה לה בשבת, "בסיום הראיון נסעתי לבקר את אמי, הקשישה הכי יפה בתל אביב והסביבה. במהלך צילומי השער, הצלם הופתע כשהגיעה לשם אחות עם מטוש וערכה למיכל בדיקה, אך הקטנה נימקה באוזניו שהיא נבדקת שוב ושוב בגלל פגישותיה הרבות עם קהל. צדיקת הדור, אה? גם הצלם לא עודכן לגבי המסיבה". לסיום הבהירה סמדר שיר כי מיכל הפסיקה לענות לה כששאלה אותה שאלות הקשורות למועד ההדבקה, ובימים אלה היא נכנסה לבידוד ומחכה לתוצאות בדיקת קורונה.

בהמשך לדברים שציינה סמדר שעוררו סערה לא קטנה, הגיבו מטעמה של מיכל הקטנה כי: "רק ביום שלישי בתאריך ה- 29.12 סביב השעה 16:00 נודע למיכל הקטנה וקרוביה כי במפגש יום הולדת המצומצמת שערכה בירושלים (ע"פ כל ההנחיות) התגלה חולה קורונה - זאת יום למחרת הריאיון המדובר וכמה זמן ומה לאחר הצילומים. מיכל מקפידה הקפדה יתרה על ההנחיות המצילות חיים בתקופה מאתגרת זו, ואכן בשל הופעותיה הרבות ברחבי הארץ מקפידה מיכל לבצע בדיקות על בסיס שבועי וקבוע. כך עשתה גם ביום הצילומים וקיבלה תשובה שלילית ולימים התגלתה כנשאית של הנגיף".

בראיון לרדיו לב המדינה, בתכנית של קותי סבג ומאיה בצלאל עסיס ("מעירים את המדינה"), עלתה סמדר שיר לשידור והגיבה על דבריה של מיכל ועל כך שלטענתה כלל לא ידעה שבעלה נדבק בעת שנכחה בראיון ובצילומים. "ראיתי מה היא הגיבה, אני לא מאמינה לה. אני לא חושבת שיש בעולם בנאדם שבאמת עושה בדיקת קורונה במטוש באופן יום יומי רק כדי לדעת מה שלומו, עוד לא שמעתי על חיה כזאת".

"גם אם כן והיא באמת עושה בדיקת קורונה כל שבוע, האם הבדיקה צריכה להיות על סט צילומים?", הוסיפה שיר, "זה לא נראה לכם כמו משהו בהול, היסטרי, מודאג? אבל אני לא רוצה להתחיל ככה את היום ולדבר באנרגיות כאלה".