בשנים האחרונות ניקול ראידמן מתחזקת יחסי חברות קרובים במיוחד עם שרה נתניהו. היא אחת הנשים הכי קרובות לבית ראש הממשלה ואף מביעה תמיכה בראש הממשלה גם בכלי התקשורת, אך ראידמן, כמו כל האזרחים, שמעה על הצעדים האחרונים שננקטו - והיא איננה מסכימה איתם.

ראש הממשלה הודיע אתמול (ד') כי מענקים כספיים יועברו לכל אזרח מגיל 18 ומעלה. הורים לילדים יקבלו מענקים שונים, ולרווקים יועברו כ-750 ש"ח בעקבות ההתמודדות עם משבר הקורונה. מומחים כלכליים רבים לא הסכימו עם הצעד המדובר ואף טענו כי מדובר בבזבוז כספי מדינה, שכן יש אנשים שכלל לא צריכים את הכסף. אחת ממי שמחזיקה בדעה הזו היא לא אחרת מראידמן בעצמה.

View this post on Instagram

Summer... first time in my life I have time to put swimsuit and to chill at my garden... I hope this period is gonna be over soon and I will back to work. To tell you the true guys? I prefer to work 24/7, to create, to discover, to be tiered of being working.. than doing nothing and getting crazy! God, bring us back to normal life please ❤️ #goodvibes photography by @laelutnik

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

"לכל הנשמות הטובות, תדעו שראש הממשלה שלנו, בנימין נתניהו, עושה כל מה שביכולתו על מנת לעזור לאזרחי ישראל במשבר", כתבה ראידמן בחשבון האינסטגרם שלה. "אבל למרות זאת, לדעתי לתת מענק גורף, ללא הסתכלות מעמיקה למי לתת את הכסף, אינו צעד נכון", היא המשיכה.

"יש אנשים שעבורם המענק זה כסף להישרדות ולאוכל, ויש אנשים כמוני שזה כלל לא נחוץ להם והם אינם זקוקים לכסף. כל אחד שיעשה מה שהלב שלו אומר לו", הוסיפה, "מי שמרגיש שיכול להסתדר ללא מענק - שיתרום לאנשים שעבורם זו ארוחה חמה לכל המשפחה. אני מקווה שרבים מבעלי היכולת במדינה הזו יפעלו לפי מצפון ולא מתוך אגואיזם. תלמדו לתת ללא תנאי, היקום יחזיר לכם בחזרה".