נטע אלחמיסטר, הדוגמנית המובילה של סוכן הדוגמניות שי אביטל, מצטרפת לחברותיה הדוגמניות, מגיבה בחריפות לתחקיר ששודר הערב (ראשון) ב"חשיפה" ומודיעה כי היא עוזבת את הסוכנות.

אלחמיסטר מיוצגת בסוכנת הדוגמנות "עלית" של שי אביטל בשנים האחרונות, והשניים אף נראו לאחרונה בחופשה משותפת. כעת, אלחמיסטר מצטרפת אל שורת חברותיה שהגיבו במהלך הימים האחרונים לעדויות הנשים אשר נפלו קורבן לעבירות המין שביצע לכאורה סוכן הדוגמניות."תגובתי לאחר השידור תהיה ברורה ונחרצת", כתבה אלחמיסטר. 

נטע אלחמיסטר מגיבה לתחקיר על שי אביטל (צילום: אינסטגרם נטע אלחמיסטר)
נטע אלחמיסטר מגיבה לתחקיר על שי אביטל | צילום: אינסטגרם נטע אלחמיסטר

כעת שברה שתיקה והעלתה פוסט לאינסטגרם בו כתבה: "שבר גדול. אין לי מילה אחרת לתאר את הכאב הצורב מול התמונות של נערות ונשים שנאלצו להתמודד עם מה שאף אישה לא צריכה לחוות. לעולם. פגיעה מינית מילולית או פיזית היא אירוע קשה וטראומטי. העדויות ביחס להתנהגותו של שי לא מאפשרות לי להמשיך כרגיל או לשתוק. אין לאף אחת מאיתנו זכות לשתוק. לא ידעתי דבר על המילים והמעשים, ולו ידעתי, לא הייתי עוברת בשתיקה. החיים האמיתיים הם הרבה יותר מעסקים או קריירה ויש את הרגע הזה שבו צריך לשים הכל בצד, גם כשמדובר באדם שאני חייבת לו הרבה על המסירות, ההשקעה וההצלחה - ולמתוח קו אדום".

לצד התמיכה בשורת הנשים הנפגעות לכאורה, אלחמיסטר מציינת גם את התקופה שעבדה יחד עם אביטל ומודיעה באופן רשמי על סיום הדרך המשותפת "אני לא שוכחת לשי את המסע שעשינו יחד. המסע המשותף שלנו הסתיים. זה הזמן שלו להתחיל במסע אישי של לקיחת אחריות".