תקופה לא פשוטה עוברת על דודו אהרון ונטלי לוי. לאחר שפורסם על סכסוך של נטלי עם המנהל האישי של דודו ואף כי השניים נפרדו זה מזו, רבים הופתעו והרימו גבה. לפני שבועות ספורים הגיע דודו לאירוע הכנסת ספר תורה שארגן יחד עם המנהל האישי שלו. בני משפחתו וכל חבריו הגיעו למאורע החשוב בחייו של הזמר, אך נטלי בלטה בהיעדרה. 

זמן קצר אחרי הכנסת ספר התורה החל גל שמועות ודובר על כך שנטלי ודודו כבר לא יחד, כשנה וחצי אחרי שהביאו את בתם הבכורה, רנה. אם זה לא מספיק, נכתב כי השניים עתידים להתגרש בעקבות המשבר.

שם טבעת עליה: דודו אהרון ונטלי לוי הפכו לבעל ואישה (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת)
עכשיו הכל בסדר. נטלי ודודו ביום חתונתם | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת

עכשיו, כך מתברר, מקורבים מספרים כי דודו ונטלי אכן חווים ימים לא פשוטים. נטלי אכן בסוג של נתק עם דמויות חשובות בחייו של דודו, אבל הם לא נפרדו. נטלי ודודו מנסים לפתור כרגע את המשבר הנוכחי בעצמם ולא ממהרים להפריד כוחות.

נטלי ודודו אהרון 4 (צילום: אינסטגרם natalieleviaharon)
"בשום שלב לא דובר על גירושים" | צילום: אינסטגרם natalieleviaharon

"אנשים ממהרים להפוך כל ריב לגירושים", אמר מקורב לשניים, "מדובר בריב שיצא מפרופורציות וזמן קצר אחרי הם כבר השלימו ועכשיו הכל טוב. כל זוג רב ולכל זוג יש קשיים וגם להם. הבעיה שברגע שכל קושי יוצא החוצה - זה הופך למחול שדים, אבל בפועל הם ביחד. הן שמו את הריב מאחוריהם ושניהם עם הפנים קדימה. בשום שלב לא דובר על גירושים, זה הרגיש יותר כמו פרובוקציה שנבעה מתוך ריב של זוג".

 

עופר מנחם, בשמו של דודו אהרון, אישר כי אכן השניים השלימו והכל מאחוריהם