"עכשיו אמרו לי משהו שמטלטל את החיים עצמם. אני מאוד מקווה שזו טעות של הרגע, אחרת באמת שיהיה פה בלגן". את המילים הללו כתב אתמול (א') סטטיק בסטורי שפרסם, מבלי שפירט או סיפק תשובות למאות אלפי העוקבים שלו.

הסטורי של סטטיק, כצפוי, גרם לרבים לדאוג ולהעלות השערות. האם מדובר במשבר עם בן אל, או אולי חלילה בעיות בזוגיות? ההשערות היו רבות, אך היום (ב') הוא סוף סוף פרסם את המיני משבר שעבר שגרם לו להתבטא כך.

הסטורי של סטטיק. ספטמבר 2020 (צילום: מתוך instagram)
הסטורי שפרסם סטטיק | צילום: מתוך instagram

סטטיק, כידוע, אומץ ע"י הוריו בגיל קטן מאוד. הוא שיתף לא אחת בנושא ואף ציין כי מעולם הוא לא פתח את תיק האימוץ, ובפוסט שכתב ציין כי היה ספק בנוגע ליהדותו, מה שגרם לקשיים לקראת החתונה.

"רואים את המגן דוד הזה?", כתב סטטטיק בצילום תמונת תכשיט שהוא עונד. "זה התכשיט שתמיד עליי. כשאני מוריד את כל התכשיטים שאתם רואים, אותו אני לא מוריד. וזה מאז שקיבלתי אותו, בסוף כיתה י"ב מאמא שלי. זוכר איך נכנסנו יחד לחנות בקניון חיפה ורכשנו אותו. גם לאחי יש כזה מסיום י"ב שלו, אתם יודעים - מעין מסורת".

"התכשיט מאוד חשוב לי כי זה מאמא ובגלל מה שהוא מסמל. גדלתי מאוד קרוב לדת. ימי כיפור בבית כנסת, כל החגים, עליתי לתורה בבר מצווה וקידוש אנחנו עושים יחד עד היום. טוב, אולי הקורונה קצת הרסה את זה, אבל הבנתם. הכל רגיל עד כאן", המשיך סטטיק.

"אתמול שמעתי מילים שלא שמעתי בחיי, בפעם הראשונה , הנושא שהכי כואב לי וקשה לי בעולם נחשף מתחת לאדמה עמוק עמוק איפה שקברתי אותו בלבי. נושא כל כך רגיש וכואב שאני כבר מבחוץ אדיש אליו כמערכת הגנה", הוא הוסיף, "כן, נכון, האימוץ. "פתאום נהיה אישיו לקראת החתונה. פתאום היהדות הזו שלי, הזהות שלי, הייתה מוטלת בספק. אתם לא מבינים כמה משפיל וכואב לדעת שאולי כל מה שגדלת עליו הוא לא נכון. אולי כל מה שאתה יודע הוא אשליה. ראיתי שחור. ראיתי כל כך שחור שלא היה אכפת לי יותר כלום".

"למזלי, הודות למאמצים מרובים בעיקר של המנהלים שלי, חפירות ארכיאולוגיות באמת, חזרה לי הנשימה. חזרה לי הנשמה. רשמית, יהודי לכל דבר", הרגיע סטטיק. "אם אי פעם בחיי הייתי קרוב להתקף לב - זו הייתה הפעם הזו. תודה לכל מי שדאג לי, לא יכולתי לענות או לשתף מהבושה, מהכאב. תאריך חדש יקבע לחתונה. החיים ימשיכו כסדרם".