את מסיבות הענק של מיכל הקטנה כולם כבר מכירים היטב: בלי לחסוך שקל או רגע של מחשבה בתכנון, בכל שנה היא מרימה הפקות מושקעות שכוללות את האוכל הכי טוב, ההופעות הכי שוות, האטרקציות הכי מיוחדות, העיצוב הכי מושקע ורשימת אורחים מוגזמת.

גם הפעם תוכננה להתקיים אחת כזו לרגל יום ההולדת של התאומים בני הארבע, ריף וריי, שציינו את יום הולדתם לפני ימים ספורים, בדיוק באותו בוקר בו פורסם דבר המשבר הזוגי של מיכל ובעלה ניר ויצמן אך כעת מתברר שהמסיבה בוטלה ומיכל החליטה, שלא כמנהגה, לערוך מסיבת יום הולדת אינטימית בחיק המשפחה בלבד ומסיבה נוספת בגן של התאומים.

על פי מקורבים, מיכל בילתה את רוב זמנה בתקופה האחרונה במופעי חנוכה מסביב לשעון, אך במקביל החלה בתכנון מסיבת יום ההולדת ותכננה לסגור את כל הקצוות והפרטים רגע אחרי סיום עומס החג. אלא שמאז פורסם מה שפורסם, ועל פי הסובבים, מסיבת יום ההולדת שינתה את פניה בגלל שהמשפחה, ובראשם מיכל, החליטו לקחת פסק זמן ושקט מאירועים המוניים עמוסי תקשורת.

מיכל הקטנה וניר וייצמן (צילום: פרטי)
צילום: פרטי

מקורבים מספרים שמיכל "הבינה שהיא צריכה חופש גם אחרי העבודה הקשה במופע חנוכה שגזל ממנה הרבה אנרגיות וזמן. גם לאור הימים האחרונים סביב פרסום המשבר עם בעלה". מקורב אחר מוסיף, "לא למיכל ולא ניר יש כוח עכשיו לאירוע עם המוני מוזמנים ותקשורת, שיגיעו ויתחילו לשאול המון שאלות, גם אישיות, ולכן החליטו לוותר על קיום האירוע".