מור ממן, מי שבימים אלו מתחזקת חברת קוסמטיקה שקרויה על שמה, נשאה בבטנה במשך תשעה חודשים את לואן אסתר אמסלם, בתה השנייה ואחות לג'וזף, שנולדה לפני כשבוע. נשים רבות משתפות ברשתות החברתיות גם את הרגעים הפחות יפים אחרי הלידה וממן החליטה להצטרף אליהן בקול תרועה.

"דואגים להדריך אותנו לקראת הלידה ולקראת בואו של התינוק החדש. אבל לא באמת מכינים אותך לפגישה עם הגוף שלך רגע אחרי הלידה. לתשישות, לחוסר אונים", כתבה ממן. תינוק חדש, ואת במודל חדש. לא משנה בת כמה את, או אם יש לך את הגנטינקה הטובה ביותר בעולם - אין אחת בעולם שהבטן שלה רגע אחרי הלידה גרמה לה להרגיש זוהרת".

"לא היה מי שיכין אותי לזה בהריון הראשון. כמעט ושקעתי בדכאון. בת 22 אחרי ניתוח קיסרי, שלא הכינו אותה לרגע של אחרי. לרגע שהיא מקבלת גוף חדש, מצולק. לא הצלחתי להכיל את זה. אחרי הלידה של ג’וזף ממש התביישתי שבעלי יראה אותי ללא חולצה".

View this post on Instagram

A post shared by (@mor.mamancosmetics)

"כל פעם כשהייתי מסתכלת במראה הייתי בוכה. לא האמנתי שככה הגוף יכול להשתנות. ההריון הזה הבטחתי לעצמי שלא משנה איך תראה התוצאה הסופית אני מחייכת. אמרתי לעצמי שלא משנה כמה תעלי, לא משנה כמה הגוף שלך ימתח וכמה הבטן תשכח את כל האימונים שעשית את מחייכת לעצמך במראה".

"הפעם, אחרי הלידה הסתכלתי במראה והרגשתי לביאה. הרגשתי נשית,הרגשתי אמיתית - הרגשתי שניצחתי. כל כך הרבה פעמים בחיים שלי עליתי במשקל וירדתי. עוד מבית הספר כשהייתי ילדה שמנה, אחרי הלידה של ג’וזף לקבל ביקורות על ה-40 קילו שהעלתי. אני יודעת להגיד שזה עובר. אני יודעת להגיד ששום דבר לא לנצח".

"אישה מקריבה כל כך הרבה כדי ליצור נשמה חדשה בעולם הזה. אז כשאת מסתכלת על עצמך במראה אחרי הלידה, תחייכי. וגם אם הגוף לא חזר להיות כמו שהיה, תזכרי שמודל חדש הוא תמיד יותר טוב. הכל עובר ואת תשכחי את הכל, אבל לנצח תשארי לביאה".

View this post on Instagram

A post shared by (@mor.mamancosmetics)